9/08/2015

Prvé zvonenie Pani učiteľka :)Som rada, že sa môžem pochváliť všetkým Vám, že som dostala hádam najlepší darček k mojím narodeninám aký som mohla. A teda, že som sa hneď po Vysokej škole zamestnala, a to dokonca v mojom odbore :) Ja viem, že Vás to možno ani nezaujíma, ale predsa. Som z toho šťastná veeeľmi. Pracujem síce v škole :) Takže som sa predsa len vrátila, ale už nie ako žiak ! Z pohľadu za katedrou je to úplne iný pocit :) Poviem Vám, možno to vyznie "streleno", ale užívam si to :) Je to úplne iné ako keď som bola na škole ako žiak. Porady, rozhodovanie, plánovanie aktivít a to papierovanie. Zatiaľ si viac pripadám ako kancelársky pracovník než ako učiteľka :) Ale to prejde.
Každopádne robím to rada :) a splnil sa mi sen. Teda prichádza do poslednej fázy. Deti som privítala s nadšením a aj oni mňa ako novú pani učiteľku :) Tak hádam nám to teda pôjde spolu dobre :) Teším sa  a dúfam, že mi tento elán vydrží aj naďalej. Ak nie určite dám vedieť :)S láskou,Vaša
ViErKa16

5 komentárov:

 1. Gratuluji :-)
  http://wormake.blogspot.cz/2015/08/foto-navod-nude-denni-liceni.html

  OdpovedaťOdstrániť
 2. to je milé :3 dúfam že sa ti bude v práci páčiť aj naďalej :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Dúfam, že hej. Robím všetko pre to :)

   Odstrániť
 3. jééj študujem tiež na pegečke a tiež chcem byť učiteľka veľa šťastia prejem :)
  https://clodyteenmummy.wordpress.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ďakujem :) Ja som študovala na Prírodovedeckej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave učiteľstvo chémie :) A s tejto práce sa teším :)

  OdpovedaťOdstrániť