9/30/2015

Učíš, učím, učíme ...


Po dlhšej odmlke článok s prostredia mojej práce. Je to presne mesiac čo začala škola :) A si prvýkrát som sa tešila. To asi preto, že už som za katedrou :) Nebudem sa tu moc rozpisovať zase, aby som Vás neunavila. Robím čo má baví, čo mám rada. Práca s deťmi mňa napĺňa a dodáva mi veľa energie ... Našou prvou aktivitou bolo vytvorenie triedneho maskota. Maskot, prosím pekne je žirafa :) Ktorú žiaci vyfarbili sami či sa Vám páči už nechám na Vás ... Ale s akou radosťou to tie deti robili si neviete ani predstaviť :)


Ďalšou to už ale skôr mojom iniciatívou bolo vytvorenie pravidiel, ktoré žiaci dodržiavajú, resp.sa učia dodržiavať :)  A samozrejme, kto iný by nám ich mál znázorniť ako dnes tak veľmi obľúbení Mimoni :)


Deťom sa obrázky páčili a zjavne zanechali dobrý dojem :) Pravidlá už zaujali po menej :) Deti mi nakreslili svojich Mimoňov a  tým spestrili našu triedu :)Na tejto fotke viď vyššie je moja "učiteľská nástenka" a poviem Vám úprimne už sa zaplňa novými kresbami a výtvormi šikovných rúk mojich detí :) P.S. foto budem aktualizovať :)
I keď u niektorých žiakov sú najzaujímavejšie predsa len tie hodiny :)


No a na záver nemôžem si odpustiť ani si neviete predstaviť tú administratívu ako des des des :( Čo Vám poviem samé papiere a vyplňovačky ...
Ale stále sa snažím myslieť pozitívne :)

S láskou, Vaša 
ViErka16

2 komentáre:

  1. Juuu nádherné obrázky :-)

    http://wormake.blogspot.cz/2015/09/chlorella-pura-regeneracni-krem-s-cgf.html

    OdpovedaťOdstrániť