10/27/2015

Do našej triedy prišla JESEŇ #roomdecor


Dnešný článok bude pre zmenu z prostredia mojej práce :) S deťmi sme tvorili výzdobu  na tému Jeseň. Vonku sa nám postupne ochladilo a rozfúkalo ... Leto dalo posledné zbohom. Tak aj my sme sa v triede "preladili" :) Začali sme tvoriť dielka na našu školskú nástenku :) Najprv to bola len veľká kopa gaštanov a špáratiek :) no decká to bavilo tak, že sa nám podarilo vykúzliť aj nejaké to zvieratko z gaštanov :) 
Okrem toho sme už klasický kreslili misu s jesenným ovocím :) a s tým sa deti naozaj vyhrali  :) 
Pani učiteľka :) teda ja som mala problém normálne vybrať čo najkrajší no nakoniec som zhodnotila aktivitu celkovo a vybrala som :) 
Ďalšou jesennou aktivitou bolo šráfovanie listov. Použili sme skutočné listy ako podklad. Žiakom zo začiatku robilo problém samotné šráfovanie, no potom som im ukázala trik a dali to ako páni :) 
Poslednou doterajšou aktivitou bola výroba papierového šarkana na nástenku :) Tu decká vymysleli aj nevymyslitelné :) od klasických po zombí cez upírské ...  No a na záver moje deti čakala odmena :) Sladká odmena :), z ktorej mali najväčšiu radosť :)
A už aj oni vedia, že oplatí sa pracovať a vytvárať niečo pekné a tým robiť nie len našu triedu ale aj celý svet krajší :)


Dúfam, že sa Vám článok páčil. Ja sa teším na ďalší už teraz ...

S láskou, Vaša 
ViErKa16

3 komentáre: