“Existuje iba jeden úspech. Žiť svoj život podľa seba.” Christopher Darlington Morley

Happy Halloween :)


Takže ja a moje deti :) Sme sa rozhodli osláviť Halloween aj v našej triede. Okrem typických tekvíc, hadov a bosoriek ... sme resp. som vymyslela výrobu môžeme povedať aj napr. darčeku. Október je mesiac úcty k starším a na začiatku novembra je zase americký sviatok Halloween, takže sme spojili príjemné s užitočným. A dali sme sa do výroby dekoračného predmetu - Halloweenský svietnik :) 

Čo nato potrebujete: jeden zaváraninový pohár (pred použitím ho treba očistiť), špagát (najlepšie hnedý alebo čierny ), farebný papier, nožničky, lepidlo, my sme použili omaľovanky (deti si ich podľa vlastnej predstavy vyfarbili), ale vy si kľudne môžete poblúdiť na nete a najsť priamo krásne motívy na tému Halloween :) a nemôžeme zabudnúť na šikovné ručičky, ktoré to dajú všetko do kopy :)Farebný papier použijete ako podklad a môžete tam dať nejaký nápis. Tak ako my Happy Halloween :) Z omaľovanok povystrihujete motívy a vyfarbite. Tvorivosti sa medze nekladú :) Vyfarbené nalepíte na voľne miesta na pohári ... Všetko aby vyzeralo estetický pekné :)Tekvice, bosorka, pavúky ... a všetko čo Vás napadne keď sa povie Halloween :) Na záver obmotáte hnedý špagát okolo hrdla pohára a do vnútra vložíte sviečku :) 
Darček je hotový :) 


Finálny výsledok stál zato :) Decká sa zabavili, vyrehotali a pritom urobili aj dačo kreatívne :)

S láskou, Vaša
ViErKa16

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Happy Halloween :)


Takže ja a moje deti :) Sme sa rozhodli osláviť Halloween aj v našej triede. Okrem typických tekvíc, hadov a bosoriek ... sme resp. som vymyslela výrobu môžeme povedať aj napr. darčeku. Október je mesiac úcty k starším a na začiatku novembra je zase americký sviatok Halloween, takže sme spojili príjemné s užitočným. A dali sme sa do výroby dekoračného predmetu - Halloweenský svietnik :) 

Čo nato potrebujete: jeden zaváraninový pohár (pred použitím ho treba očistiť), špagát (najlepšie hnedý alebo čierny ), farebný papier, nožničky, lepidlo, my sme použili omaľovanky (deti si ich podľa vlastnej predstavy vyfarbili), ale vy si kľudne môžete poblúdiť na nete a najsť priamo krásne motívy na tému Halloween :) a nemôžeme zabudnúť na šikovné ručičky, ktoré to dajú všetko do kopy :)Farebný papier použijete ako podklad a môžete tam dať nejaký nápis. Tak ako my Happy Halloween :) Z omaľovanok povystrihujete motívy a vyfarbite. Tvorivosti sa medze nekladú :) Vyfarbené nalepíte na voľne miesta na pohári ... Všetko aby vyzeralo estetický pekné :)Tekvice, bosorka, pavúky ... a všetko čo Vás napadne keď sa povie Halloween :) Na záver obmotáte hnedý špagát okolo hrdla pohára a do vnútra vložíte sviečku :) 
Darček je hotový :) 


Finálny výsledok stál zato :) Decká sa zabavili, vyrehotali a pritom urobili aj dačo kreatívne :)

S láskou, Vaša
ViErKa16

Share This Article:

,

CONVERSATION

0 komentárov :

Zverejnenie komentára

Follow Me @zivotpodlaseba

*Niektoré články sú vrámci spolupráce (sú označené). To nemení fakt, že recenzie sú pravdivé (podľa subjektívneho názoru) a nijako to neovplyvňuje recenzovanie či skúšanie daného produktu.
*Všetky moje fotografie a text je chránený autorským právom. Nemôžu byť kopírované bez môjho súhlasu. ©2014-2018
*All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission.