12/05/2015

Obliekli sme ŠKOLU ?!


Tak nech sa páči VSTÚPTE :)  Začalo sa zimné obdobie a vonku sa už citeľne schladilo. Mestá sa rozjasnili vianočnými svetielkami a na námestiach začal rozvoniavať vianočný punč, medovina, cigánka, lokše a mnohé iné " šmakocinky " :) 
A tak som spolu so svojimi žiakmi obliekla triedu a vlastne celú školu do nového šatu :)
Na začiatku nás pozdravili len škatule plné veci, ale so žiakmi sme to rýchlo vyriešili :)


Pustili sme sa do toho a vzniklo niečo takéto :) 
Adventný veniec už visí na vrátnici budovy :) a papierový Mikuláškovia zdobia vytríny našich školských chodieb.  V neposlednom rade nemôžem predsa zabudnúť na to najhlavnejšie,čo k vianociam neodmysliteľné patrí a to je vianočný stromček :)Vybrali sme kombináciu modro - striebornej výzdoby a spolu s desiatimi deťmi (vybrala som tie naj naj najlepšie ) sme takto zhotovili zimnú vianočné dominantu našej školy :) 

Ale vráťme sa do triedy a pozrite sa " nám na zúbok ". Celú výzdobu som koordinovala a žiaci tomu dali ten správny nádych :)


Nástenku vytvorili za mojej malej pomoci dievčatá :) a samozrejme my sme originál a preto mám v triede Olafa :) a dokonca hneď dvoch :))))


Keď už vonku sneh nepadá tak aspoň u nás v triede predsa len môže :)


A hádam toto je ten "najčudnejší" adventný veniec na svete :) ale ako sa hovorí: Pomôž si človeče ... tak  my sme si to takto vymysleli. 4 adventné sviečky zapaľujeme farbičkami postupne :)


Dúfam, že cítite tu vianočnú atmosféru z fotiek :))) A hneď sa do tej práce (školy ) chodí lepšie :) Ďakujem mojím šikovným detičkám za pomoc :)))) A vy ako už máte tiež vyzdobené izby ?

by ViErKa16

4 komentáre:

 1. Jeej to je super, aj my máme teraz školu krásne vyzdobenú, keďže je u nás gastro:)

  Saja Frey- Vianočná giveaway

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ooo ďakujem za komentár :) Máš pekný blog :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Pekné fotografie ♥

  Prajem príjemné prežitie vianočných sviatkov. | Gabrielle
  ♡ REALASH | AFTER HALF A YEAR ♡

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ďakujem pekne :) ... aj tebe príjemné vianočné sviatky prajem :)

  OdpovedaťOdstrániť