Preskočiť na hlavný obsah

Akcia roka ?! UTUBERING

Ahojte priatelia,

nedávno som sa zúčastnila na akcií zvanej ako UTUBERING :) Všetkými ospevovaný úplne prvý ročník sa konal v Prahe. Nedá mi sa k nemu nevrátiť :) 


Som veľmi rada, že som sa tejto akcie zúčastnila. Veľmi sa mi tam páčilo :) Príjemne strávený deň v prostredí letiska Letňany. Celý deň bolo zamračené a postupne ku koncu akcie sa aj rozpršalo, čo bola trošku škoda. 

Na akcií bolo strašne veeeeeľa ľudí. Čo sa prejavilo už hneď na začiatku, kde nápor účastníkov akcie organizátori nezvládli. Ľudia už značne nervózni sa konečne dostali do areálu asi s cca polhodinovým oneskorením. Ale mne to nevadilo, času bolo predsa dosť. K youtuberom sa dala dostať po vystáti si rady ... najväčšia samozrejme na Goga :) Pri občerstvení sa tiež tvorili trochu rady, ale pri toľkých návštevníkoch sa niet čomu čudovať. Tak a čo mňa osobne na akcií najviac zabavilo a prečo sa mi tam páčilo? No úplne mega bol koncert skupiny Kontrafakt :) Títo chlapci odpálili svoju šou v netradičnom čase okolo 13:00 hod. poobede. Napriek tomu boli skvelí :) A to bola asi prvá a posledná zmienka o slovenskom jazyku na tejto akcií, všade už potom sama čeština. Ale boli sme v Česku, takže je to pochopiteľné. 

Ďalšou zábavkou, ktorá stojí za zmienku je "pozemný" biliard :) ten tu hral vždy niekto :) Veľmi oceňujem aj nápad vytvoriť stan, v ktorom ste mohli počúvať hudbu cez slúchadka - Tichá diskotéka. A DJ fakt mixoval všehochuť :) 

Kopa fakt dobrých hudobných interpretov a samotní youtuberi, len podporovali dobrý dojem z akcie. Napriek všelijakým hejtom, ktoré sa na adresu tejto akcie objavili, za seba môžem povedať, že nie všetko bola až taká veľká pravda. Mne sa na akcií páčilo a užila som si ju aj s mojou sestrou Aďulik Sun :)
 Nakoniec som na utuberingu nechala aj svoj podpis :) Úplným vygradovaním celej akcie bol príchod všetkých youtuberov na jedno pódium a hlavne odovzdanie cien pre tých najlepších. Z výsledkami som sa plne stotožnila a gratulujem :)Táto akcia sa mi v celku páčila :)


Teším sa na Vás pri ďalšom článku

xoxo
ViErKa 16

Komentáre

Zverejnenie komentára

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.