Preskočiť na hlavný obsah

Bludila som na youtube ... #1

OK ! Tak tento týždeň som sa potrebovala trocha odrelaxovať :) Viem, že cvičenie zaberá najviac ... Ale predsa pri hudbe :) Ja som momentálne po chorobe, takže som to cvičenie vypustila a dala som len tu hudbu a teda poviem čo nové pre mňa na youtube a už aj m mojom playliste :)


Mladý rapper, menej známy :) ale predsa ma tento človek celkom dobre texty. Viaceré pesničky majú niečo do seba ale táto sa mi teda fakt páči :) Pozrite aj staršie veci fakt stoja zato :) Silne slová a pocity pri všetkých skladbách. Človek pochopí text až keď sám prežije. 


Tak pri tejto pecke :) Som sa fakt dostala do stavu mimo reality a ušla som si aj mini tančekom v izbe :) Chytľavý refrén a cele dobre čo k tomu dodať  :)))))
Tak a toto ma teda dostala myslím, že som si našla pre tento čas u mňa top vecičku :)  Fresh, vtip, dobrá hudba a ... 

S láskou, Vaša 
ViErKa16

Komentáre

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.