Preskočiť na hlavný obsah

Zážitok z kúpania :) ... Rozmáznávam sa !


Po všetkých tých hektických dňoch si treba dopriať aj chvíľku pre seba :) A jednoznačne mojou voľbou číslo jeden je práve táto pena do kúpeľa :)Nájdete ju v regáloch dm drogérie :) v celkom super cene cca 1,95eur za 500ml. Značku Balea mám rada, mám dokonca od nej viacero produktov a nikdy mňa nesklamali :) Ak sa teda chcete nechať rozmaznávať tak je to ideálna voľba :) Balea Luxury Red Love - luxusný názov a ako náhle otvorite fľašu, tak to príde :) neskutočný opojní pocit vône kokosu a broskyne Vás doslova opojí :) 


Pokožka zostane po tomto kúpeli totálne jemná, hebká .... Magická vôňa Vás dostane do stavu úplného relaxu a oddychu :) totálne KO ! v dobrom slova zmysle .... Môžem tu napísať aj celé "litánie" toto prosto treba zažiť :)


by ViErKa16

Komentáre

Zverejnenie komentára

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.