Preskočiť na hlavný obsah

Run run run ... Slovakia ring :)


Viete ako sa to hovorí :  Vek je len číslo :) Som rada, že môžem svojím blogom podporiť môjho otca :) a toto krásne podujatie. Práve v tomto období sa koná už 5. ročník bežeckých pretekov z názvom "ČSOB zimná séria 2016". 

Môj otec sa v kategórií M60 tento rok okrem ČSOB Marathon 2016 (ktorý navštevuje od jeho začiatku) rozhodol zapojiť aj do tejto akcie :) a ako správna dcéra ho chodím podporovať pri trať. Zabezpečujem foto a video dokumentáciu :)


Zimná séria obsahuje 3 základné termíny behov. Prvý už bol na nábreží nákupného centra Eurovea.  A fotky, ktoré vidíte sú už z krásneho behu v prostredí Slovakia ringu v Orechovej Potôni :) 


Napriek tomu naozaj zimnému počasiu sa na behu zišlo naozaj dosť bežcov :) Celý areál je naozaj pekný :) aj keď bol celý zasnežený. Aspoň vynikli "farebný" bežci :) Celú túto sériu moderuje známi moderátor Roman Juraško, poznáte z relácie Teleráno :)


Okrem neho sa ukázali aj známi ľudia v bežeckom oblečení a úspešne absolvovali pretek :) jeden z nich bol aj Ján Mečiar poznáte ho z hlavných novín TV JOJ :)


No a to najlepšie na koniec priatelia :) na fotke nižšie vidíte ako si môj otec beží pre prvé miesto vo svojej kategórií :) A týmto mu srdečne gratulujem :)))

Takže daj ruku hore ak si víťaz ! Myslím, že tento pocit je najlepší :) Normálne sa začínam namotávať nato aby som s tým behom začala aj ja :) No zatiaľ to nechám takto a budem sa venovať tomu čo mňa baví :)

Okrem fotiek som sa pokúsila atmosféru zachytiť aj formou videa tak to prosím skontrolujte :)

A možno sa s niekým z Vás vidím na poslednom behu v rámci zimnej série 2016. Tak už teraz sa teším na atmosféru v Elements resort v Šamoríne.

by ViErKa16

Komentáre

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.