Preskočiť na hlavný obsah

ČSOB MARATHON BRATISLAVA 2016


Tak nie som športový expert ale toto podujatie mňa naozaj dostalo :) Absolvovala som viacero ročníkov ale tento bol hádam ten najlepší ... 


Čo sa sa týka organizácie to bolo doriešené naozaj dopodrobna a my ako účastníci sme nemali s ničím problém.  Registrácia fičala, šatne počas behu boli hektickejšie, ale zase taký dav ľudí človek sa nemôže čudovať :)Veľmi peknom prostredí na Dunaji sme mali pripravený expo stan z rôznymi stánkami, ktorých ste sa mohli zabaviť, podporiť dobrú vec, oddýchnuť si ale sa dozvedieť niečo nové. 
Celé dvojdnie bol fakt príjemne strávený čas.  A teda ozaj aktívne strávený čas. Nebudem sa dlho vykecávať :) z akcie som si spravila aj mini video, ktoré nájdete na mojom youtube :)
Ešte pripájam pár skvelých záberov :) aby ste si mohli spraviť obraz. A ak by ste mali chuť určite sa prihláste je to fakt super. Aj ja som bola len ako dozor a psychická podpora :) Ale bolo to super pretože môj otec to úspešne dobojoval a dal to:) Perfektný pocit keď ho vidíte prebehnúť cieľovou čiarou :) 


 Pár fun záberov sme si urobili vo foto stánku na námestí pre SC Eurovea ... 


Sprievodné vozidlo pripravené a ideme na to priatelia :)Medaila je v rukách takže je to tam :)Mapa maratónu nebola chaotická :) len už na prvý pohľad náročná. Ale tá neskutočne brutálna atmosféra bola aj pre nebežca fakt fakt úúúúúúžasná :)


Môj obľubený drink bol sponzorom behu a konečne som si mohla objať :) 


No tak samozrejme povzbudzujeme a aktuálne na foto pijem 2 500 druhou práve ten jeden s názvom imunity :) 


A už je po všetkom, všetci sú v cieli a ja som plná dojmov. Bolo to fakt super. Oplatí sa zažiť takéto veľké podujatie :) Veď predsa vyše 11 000 bežcov na štarte to nie je len tak ...

by ViErKa16

Komentáre

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.