Preskočiť na hlavný obsah

Concert top singer Celeste Buckingham


Veľmi pekné športová akcia opäť zase v našom meste :) Podporujem takéto akcie a je super, že sa robia pretože každý si tu naozaj príde na svoje (ne)športovci, malí aj veľkí ...


Okrem behu a detských akcií sme mali možnosť zažiť aj skvelé koncerty dvoch kapiel a to Smola a hrušky a koncert Celeste Buckingham s kapelou :)
Veľmi som sa na tento koncert tešila ešte som totiž Celestu nezažila takto naživo vystupovať samu. I keď teraz som si spomenula, že raz na festivale ale tam bolo "mrte ľudí" to si neužijete tak ako tu. Tým nechcem povedať, že tu bolo málo ľudí :)No a samozrejme žijeme v 21. storočí takže dron nesmel chýbať a takto z výšky si nás obhliadal :) A teda aby som nezabudla, že vlastne OC Retro malo narodeniny tak samozrejme mu želám aj ja všetko najlepšie :)))) ale fakt je to malé ale svižné obchodné centrum a rada tu chodievam. 
A teda konečne sme sa dočkali koncertu :) a vyvrcholenia narodenín :) musím povedať, že tento koncert mňa naozaj dobil energiou. Podľa mňa presne takto má vyzerať koncert poriadnej speváčky a musím povedať, že zase nie som nejaký veľký fanúšik :) taký priemer :)) 


Tak prinášam pár záberov z tohoto koncertu a zvyšok som si samozrejme užila naživo :))) 

by ViErKa16

Komentáre

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.