Preskočiť na hlavný obsah

I ❤ my life. #3


Začalo sa ďalšie zhrnutie môjho I ❤ my life. #3 Toto obdobie sa toho udialo celkom dosť :) Veľa príjemných pozitívnych vecí, ale začala mi aj práca - už trocha aktívnejšie, keďže sa začala škola :) No a medzi tým som oslávila svoje narodky s partiou v Bratislave. A milo mňa prekvapili posedením v Dunajskom pivovare, tam to totiž milujem :)))


Samozrejme viete dobre, že sa začali hody :) a na Slovensku sa to teda hodmi momentálne hemží :))) a ja som zavítala na niektoré z nich. A tieto halušky boli fakt geniálne :) Prvý deň v škole dopadol presne podľa mojich predstav :) a takto krásne sme privítali prváčikov v škole :)))
Ďakujem za kvetinky :) veľmi ma to vždy poteší... vďačnosť je totiž veľký dar a nemožno ju čakať od všetkých ľudí.
Okrem iného som sa pracovne zúčastnila fakt brutálne nabitého Baníckeho jarmoku v Prievidzi. Bolo super. 
No a keďže nám začala milovaná škola :) tak som aj ja začala učiť... Miluj svoju prácu. Strašne rada pracujem v tak dynamickom kolektíve a stále s mladými ľuďmi :)  
No ako keďže sa začal školský rok a mala som narodky, tak sme ich už po 3x oslávili a dali sme si úvodnú párty na byte :) 
Nie - všetko sme to nevypili :) A doma ma čakalo takéto pekne prekvapenie :) Môj oco získal prvé miesto vo svojej kategórii a tak sa stal majstrom SR v behu na 10 km  :))) Gratulujeme!
Život treba sláviť :)A ako správny fanúšik nemôžem ani zabudnúť, že začal hokej a my sme poctivo fandili našim slovenským chalanom a celému tímu Európy na Svetovom pohári v hokeji, ktorý je v Toronte. 
A dokonca som so žiakmi v ŠKD robila aktivitu a vyrábali sme si hokejové dresy :))) 
A jeden zo žiakov fandí môjmu miláčikovi Andrejovi Sekerovi :))) a tak sme pekne fandili teda spolu. 
A tiež to treba vyrovnať :) Takže vyvažujem prácu aj oddychom a relaxom tak som zbehla na jedno zdravotné pivko s kamošmi a trocha do prírody :)))Ako Vy trávite dni ?
by ViErKa16

Komentáre

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.