Preskočiť na hlavný obsah

Wonderful place High Tatras Slovakia and luxury hotel services facilities #romanceTak priatelia teda toto som dlho nezažila :) Konečne po dlhšej dobe som si oddýchla :) a to viete, že ja veľmi rada oddychujem ... 
Teraz to bolo trošku "rezkejšie" v práci, úvodné vybavovačky, veľa papierovačiek atď. Každopádne Vás s tým nejdem zaťažovať. Ale s týmto článkom by som Vás veľmi rada "otravovala" resp. podelila sa o radosť...
Som nesmierne šťastná, plná energie, radosti a vďačnosti :) Fakt tento víkend bol úúúúúúúúúúžasný prekrásny no jedným slovom priam famózny. Neviem možno ste tu už boli,  no ja ešte nie :) A poviem Vám toto treba vidieť resp. zažiť :))) 
Keď poviem, že to toto je TOP topov a STROP stropov tak vôbec nepreháňam :) Tento krásny skvôst mám totiž na Slovensku a to vo Vysokých Tatrách. Začala som síce najlepšou fotkou ako som kedy spravila. A hlavne naj momentom celého romanticko wellnesového pobytu. No všetko to začalo presne týmto krásnym poukazom, ktorý som dostala na moje meniny od ... 
A tak teda sme si spolu užili :) Romantiku, pohodu, wellnes, ale hlavne sme uvoľnili telo a myseľ ... Ďakujem ♥♥♥ 


Došli sme večer v  piatok, zaparkovali sme auto a išli sme sa ubytovať :) Krásny hotel nielen zvonku ale aj zvnútra :) Poriadne sa môžeme pochváliť. Je sa načo tešiť :) Presne to som si hovorila, keď som vchádzala do vnútra. Perfektne upravený a kvalitný personál - hlavne milý :))) Hneď sme si ľahli spať boli sme dosť unavení z cesty, ktorá trvala bezmála 4 hodiny :))) 
A rovno sme sa dali na raňajky :) a tie boli formou švédskych stolov ... čo je podľa mňa veľká výhoda, človek si dá čo naozaj chce a načo má aktuálne chuť :)))


Ľahké raňajočky a môžeme ísť vybaviť posledné papiere a konečne ísť do Zio spa :) 
Toto je jedna z krásnych recepcií, už je hádam trochu podobná len v Trenčianskych Tepliciach alebo v Rajeckých Tepliciach :)))Ti "kokšo" ja normálne neverím som tu :) veľa radosti vo mne presne v túto chvíľku :))) Fantastické ... 
Brutálne lustre, super bazén, nenormálne krásne prostredie (odceňujem biele postele) a pekné také romantické zákutia a šero svetlo :)
V bazéne okrem plávania môžete využiť aj výryvky :) Hlavne čo Vám resp. mňa dostalo bol jednoznačne výhľad von. Vidieť presne na hladinu Štrbského plesa. Prekrásny panoramatický výhľad :)))

Neviem ani slovami opísať toto čo som zažila :) Veľmi krásny a brutálny víkend :) Fakt úžasný relax v Tatrách :) Kvalitné služby, perfektní personál a nenormálne krásne prostredie Vysokých Tatier :) 
Very good place in Slovakia !!!Myslím, že fotky hovoria za všetko a netreba k tomu komentár. Akurát by som povedala, že čo sa cien týka. Sme trochu vo vyšších cenových reláciách, ale predsa len je to dosiahnuteľné. A poviem Vám za ten luxus tam to fakt stojí :))) Oplatilo sa takto minúť svoje financie. Už teraz šetrím na Ďalší trip :))) Začalo ma to normálne baviť ...


Samozrejme sme si aj trochu "pošantili" na izbe a dali sme pár tanečkov :))) a vyviedli sme pár hlúposti pri hudbe ale to k tomu patrí ...


Celý tripik :) sme ukončili menšou večerou ... a dali sme spolu nejakú tú romantiku :))) Bože asi som sa do tohoto miesta zamilovala ♥♥♥ 

V Tatrách som bola už veľa krát. Milujem ich :) Ale vždy mi to niečo úžasne vie dať. Toto miesto ma nikdy neomrzí ... Zase trochu z inej strany som pozrela moje milované tatry :)))


Ak máte možnosť ísť a stále váhate tak určite choďte stojí to zato :)))Dlho mi to zostane v myslí a bude mi to dávať energiu ešte celý týždeň v práci :))) 


Ale teraz už späť z rozprávky do reality ....

by ViErKa16

Komentáre

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.