Preskočiť na hlavný obsah

MUFUZA mužstvo futbalových zázrakov


Mufuza je futbalové mužstvo zázrakov. Tento team tvoria známi herci, moderátori, športovci so srdcom a veselou dušou. Majú za sebou dlhú šnúru existencie a konečne som ich videla aj ja naživo. Buďme troška kritickí, futbal nič moc, no šou to bola dobrá. 

Futbal trval a hral sa netradične, dve bránky a podstata zostala. Pridala sa však veľká dávka vtipu, zábavy, komentárov, vtipných mini-scénok atď..


Šašo alias Ivo Hlaváček zabával deti pred futbalom. Výsledok- stretnutie medzi mufuzou a starými pánmi z Dubového dopadol vyrovnane. A my sme sa mohli vrhnúť na program a vystúpenia. Musím povedať, že to im išlo omnoho lepšie :)

Vystúpenia na ľudovú nôtu, Tomáš Bezdeda s kapelou, Suvereno, Samo Tomeček, sólisti SND, medzi hudobnými vystúpeniami sme mali možnosť si zaspomínať aj na obľúbenú šou "Vtipnejší vyhráva" a mnoho iných... 

Celodenná akcia to bola dobrá, zorganizovaná do poslednej bodky, stánky s občerstvením pripravené, o pitný režim postarané, priestor pre divákov dostatočný. Škoda len toho počasia, to totiž až tak s nami nespolupracovalo a miestami sa objavil dážď. Nuž čo človek si nenavyberá. 
Napriek všetkému som sa skvelo bavila, videla a hlavne počula skvelé vystúpenia muzikantov, spevákov, sólistov SND a spomenula som si aj na šou "Vtipnejší vyhráva". Takže dávam tomuto víkendu jednotku s hviezdičkou :) 

by ViErKa

Komentáre

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.