Preskočiť na hlavný obsah

Instagramový raj Pink Garden v Bratislave


V Bratislave v poslednej dobe otvorili v centre mesta nový podnik. Totálny raj pre instagramistov, influescentov a všetkých ľudí pôsobiacích na sociálnych sietiach. ALE samozrejme nie len pre nich. Tiež to môže byť aj pre milovníkov ružovej :) Pink garden je podnik na Laurinskej ulici v starom meste v Bratislave. Tento podnik má hneď viacero vecí čo iní v meste nie: Kvetinová stena, ružová farba, romantické posedenie. 
Celý podnik je naozaj ružový :) A musím povedať, že z vonku to celkom oživilo aj celú ulicu v meste. Vďaka vonkajšej kvetinovej výzdobe tento podnik jednoducho neprehliadnete. Za celým podnikom stojí známa slovenka Zuzana Plačková, ktorú sme aj v podniku stretli. A ževraj (aj podľa instagramu) je tu pomerne často, začo má u mňa plus. Lebo napr. ako majiteľka podniku by tu nemusela vôbec byť. Počas našej návštevy si rozumela aj s personálom a pri požiadaní o fotku bola milá a ochotná. Za mňa má plus, videla som ju prvý krát v živote naživo a bolo to v pohode. Inak k tomu personálu bol fakt milý a ochotný. Myslím, že fotky hovoria za všetko. Vrelo odporúčam tento podnik a držím mu palce. 


Takýto podnik v Bratislave zatiaľ nebol. Takže sa teší pomerne veľkému úspechu domácich a zahraničných návštevníkov. Chodia sem nie len mladý, ale aj starší či cudzinci. Všetci si samozrejme fotili výzdobu, kvety a koláčiky. A tie boli fakt dobré, chutné a raz začas takto zhrešiť sa oplatí. Keď sme tam boli mi akurát sa im minuli makronky :/ Takže sme zvolili túto trojkombináciu a teda neľutujeme. 
Inak raz mi niekto povedal, že život nie je ružový a plný jednorožcov. ALE zdá sa Vám tam málo ružovej. A dokonca jednorožec má modrý melír. Takže! :))))

by ViErKa

Komentáre

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.