Preskočiť na hlavný obsah

TOP akcia roka :)Pred nedávnom som sa zúčastnila akcie City fest 2015 v Žiari nad Hronom. Príjemná atmosféra, veľa stánkov, bohatý kultúrny program :) I keď mne tam chýbalo trošku zastúpenie interpretov hip-hopu :) 

Celkovo ale hodnotím túto akciu kladne, užila som si to naplno :) Celý deň boli strašné horúčavy. Čo ale organizátori vyriešili :) Hasiči s vodou boli priam vykúpením :)


Počas celej tejto akcie som aj natáčala a spravila som pre Vás video taký menší mini vlog :) Kde som sa snažila zmapovať celú akciu :) Vzniklo viacero pekný záberov. Ak máte chuť tak kuknite :)
Dúfam, že som Vás pozretím videa vtiahla do festivalovej atmosféry :)


Ak by som to mala stručne zhrnúť: Veľa stánkov zo širokým výberom jedla a pitia :) Pre detí kopa nafukovacích atrakcií a na začiatku festivalu aj kultúrny program :)


Postupne festival gradoval. Prichádzali ľudia a v programe sme tiež "pritvrdili" :) Ja som sa tešila na vystúpenie speváka Adama Ďuricu, hercov zo seriálu Búrlivé víno - Milo Kráľ, Barbora Švidraňová. 

Hasiči v tom pekelnom teple boli asi najviac :) Spolu so sestrou  sme si celý festival City fest v Žiari nad Hronom užili na maximum :)
V druhej polke festivalu, bol program úplne TOP :) Postupne sa stmievalo a horúčavy aspoň trochu ustávali :) A hlavne vystúpenia na stage boli fakt super :) Mohli ste vidieť napr. Vidiek - Janko Kuric, speváčka Jana Kirschner. Na jej koncerte som bola prvýkrát a poviem Vám bola fakt dobra :) Ďalší v programe Zuzana Smatanová, ktorá je klasicky perfektná a na záver bol koncert INEKAFE. Moja top kapela na Slovenku. Na ktorú som celý deň čakala. Super bodka na záver celého dňa.Na záver by som povedala len toľko: Super akcia :) Oplatí sa ju zažiť. Určite na City fest na budúci rok choďte. 

S láskou, Vaša
ViErKa 16

Komentáre

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.