Preskočiť na hlavný obsah

Sem do RAJA ...


Goodbye Holiday! Takto pekne a hlavne nie veľmi plánovane sme sa boli rozlúčiť z prázdninami :) Super trip, ktorý napriek všelijakému počasiu ku koncu prázdnin nám to vyšlo úžasne. A tento raj medzi horami bol perfektný.  Bazén Grand, wellness, masáž, oddych, pohoda,  krásne hotely, upravený park, hotel Baračka, teplá liečivá minerálna voda toto všetko a ešte viac nájdete na krásnom mieste v meste Trenčianske Teplice.


Teplá voda v bazéne Grand mi dala úplný relax a rôzne zážitkové masáže, vodné turbíny,  plávanie na šírku bazéna. Super zážitok. Pridávam pár záberov práve s tohoto prostredia. Na fotke je v pozadí hotel Krym a na fotke dole už hotel Pax. No a nesmiem zabudnúť na krásnu okolitú prírodu, ktorú vytvorila naša Zem. Na monumentálne hory sa pozerať z bazéna a vychutnávať si relax s vodnými bublinkovými lehatkami. . Z množstvá hotelov, penziónov, súkromných viliek si môžete vybrať pre Vás to najlepšie. Prístup autom je dobrý a dokonca až k samotnému hotelu, či k parku. V meste nájdete veľa krásnych pamiatok, oddychových zón, reštaurácii, barov, tu najlepšiu zmrzlinu na pešej zóne a hlavne legendárne kúpelne oplátky. Ja si dávam vždy nugátové :)  
No a takto sme si vychutnali riadny oddych a zábavu zároveň v bazéne a potom sme išli na prechádzku smerom do parku. Veľmi pekný, udržiavaný park kde sem-tam svieti slnko ale hlavne tam nájdete chládoček :) Na konci parku je krásne jazierko na ktorom sa môžete člnkovať, alebo len takto jednoducho ako ja pozorovať ryby a kŕmiť ich. 


Tiež si tu môžete zahrať tenis, golf, požičať bicykle alebo sa len tak parkom prejsť a na konci sa Vám vynorí tento pekný hotel na Baračke. Úžasne strávené posledné dni dovolenky. Ale ako ja hovorím ja si užívam celý rok a mám dovolenku stále :) Takže žiadny koniec len sem-tam sa budem musieť objaviť v robote. Keďže mám mnoho záujmov a plánov aj mimo práce, tak tu prácu neberiem až tak vážne. 
Krásne malé kúpele som si vychutnala ak mate možnosť tak sa choďte pozrieť. Samozrejme je tu veľa priestoru na zlepšenie ako vždy a všade. 


by ViErKa16

Komentáre

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.