Preskočiť na hlavný obsah

Slovak rapper Majk Spirit concert in Refinery Gallery


Tak a znovu som bola na tom isto mieste ako minulí rok.  Teda v Refinery Gallery, ale iba miesto bolo rovnaké. Ostatné bolo všetko inak a teraz nemyslím len to, že som o rok staršia :) Bola som tu s kamoškou a neskutočne sme sa zabavili.  Tento pánko znovu predviedol nezabudnuteľnú šouku :)
Pôvodne som si to chcela užiť ako sa povie bez techniky :) no nedalo mi to predsa dnes žijeme v dobe mobilov :) Minulý rok som točila celý koncert a video môžete vidieť na youtube. 

Tak sme sa pekne patrične na sobotu večer vyfintili :) a poďme nato... Keď sme prišli, tak sme si dali drink a chytili si fakt dobrý flek :) Následne sme si "odsledovali" postupne zaplnenie refinerky :) a vypočuli fakt dobrého dj Romana Zámožného :) On je pre mňa totálne TOPka :) Neskutočne to tam mixoval a super nás naladil na koncertné tempo. Samozrejme nemohol chýbať aj Hyperman Osťo. I keď tomuto človeku dajako nemôžem prísť na chuť. Jednoducho sa nemôžem pozerať, keď on rozpráva... Neviem čím to je a nechápem prečo si počas "svojej reči" stále zatváral oči ??? WTF :)
A keď sme si obsadili vhodný flek, tak môžeme začať :)
Príchod na pódium bol napínavý a priam vygradovaný :) Ohne, svetlá, zvuk rovná sa nenormálna šou :) 
Majk Spirit sa predstavil vo viacerých outfitoch a zahral svoje najlepšie hity nie len z albumu Y, ale aj Nový človek a svoje najlepšie single :) Tiež si strihol duet s Veronikou Strapkovou, ktorá vydala album Puzzle :) 
A samozrejme nemôže tu chýbať ani legendárna H16, ktorá dostala fakt veľký priestor na sebaprezentáciu -  teraz hovorím najmä o jednotlivých interpretoch Cigo a Otis, ktorý to vygradovali a zahrali nám najväčšie svoje hity :)Samozrejme nemohla chýbať ani pieseň Počítaj s nami a mannequin challenge :) Myslím ale že fotky a video na youtube je dostatočným dôkazom tejto super akcie :) 
Na záver celej šou sme pokrstili novú knihu Majka Spirita :)
Zostrih koncertu je fakt nenormálne brutálny...Toto video hovorí za všetko nabitých viac ako 21 minút :) Cítiť tu energiu. Video pre Vás a pre mňa krásna spomienka.  


Táto akcia sa pre mňa osobne určite zapíše medzi moje TOP 10 akcie roka :) 
Nenormálna atmosféra, kráááááásna šou, brutálne vygradované prekvapenia (okrem iného aj predstavenie nového klipu na pesničku sofistikovaný). 
Ďakujem za krásnu sobotu večer :)


by ViErKa16

Komentáre

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.