Preskočiť na hlavný obsah

Projekt tohto LETA!


V živote si treba dávať ciele! Klíše. Typická veta, ktorú Vám povie hocikto. No ja sa s ňou riadim stále. Život si treba užiť. A ja sa chcem usmievať od ucha k uchu na smrteľnej posteli. Aj tak Vám život rozdáva karty a je len na Vás aký dobrý ste hráč :) No dosť bolo kecov a úvah.  Poďme k veci. 

Presne tou vetou, ktorou som začala článok sa riadim každú minútu svojho života. A aj pri tomto projekte leta. Leto = dovolenka, more, voda, oddych, hory, pláž, drinky... Hej aj ja som bola na dovče (kukni článok týždeň na seyseloch ). Ale toto leto sme si s rodinou dali aj ďalší cieľ.  A takto pekne sme si zamakali :))) Naukladali, naklepali a zfugovali sme 91 m2 dlažby :) Dlažbu sme klepkali pred garážou pred domom. Bola to riadna makačka :) Brala som to ako tréning na Spartana, na ktorého sa chystám  :) Ooooo - dostali zabrať nohy, ruky a celkovo cele telo. Popri tom samozrejme trebalo aj žiť a ešte som mala nadstavené aj tréningy boxu :) Človek ani nevie koľko toho zvládne, kým nezačne :) Parááááááda. 

Celý priebeh tvorby našej dlažby ste mohli sledovať na instagrame :) 


No a tak keď je už všetko hotovééééééé. Tak sme to aj patrične oslávili :) Buchli sme zlaté konfety a pripili si šampanským :) 


Tak teda NA ZDRAVIE milá dlažba! Nech sa ti darí :))) 
Ďakujem život! Aj za takúto skúsenosť :) supeeeeeeeer. Strašne sa z toho teším :) Manuálna práca ma niečo do seba :) Inak dlažba je na Slovensku novinka a majú ju k odberu na objednávku napr. v Orve alebo Obi :))) Multifunkčná pretože vzor si môžete urobiť aký chcete Vy :) a hlavne je z nej len minimálni odpad.

Znie to ako reklama?! Ale nie je. Verte mi. 
Tak na zdravie a hor sa do VYSOKÝCH TATIER! 
by ViErKa

Komentáre

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.