Preskočiť na hlavný obsah

NEZABÚDAJTE: Najlepšie darčeky stoja IBA ČAS!


Vianoce sa pomaly, ale isto blížia :) Tento rok čakanie na Vianoce spestril aj vianočný Coca-cola kamión, ktorý bol súčasťou vianočných trhov v Prievidzi! Takže ja som sa vrátila späť do detstva :) a užila som si celý podvečer. Vianočný kamión tento rok navštívi niekoľko miest na Slovensku a môžete ho sledovať napr. na Facebook-u. Som rada, že som tu mohla byť. Vianoce majú proste svoje čaro! A k tomu celá akcia niesla aj krásnu message :) a teda jej podstatou bolo, že ČAS je to najvzácnejšie, čo môžeme dať ľuďom okolo nás. Pretože! Najlepšie darčeky stoja iba čas :) takže aj ja sa tento rok zapájam do ich "výzvy" a plním hastag #darujmesa. 
A čo bol u Vás kamión? Chodievate na tento typ akcií? 

Ja som to spojila aj s návštevou vianočných trhoch. Jasné nie sú to trhy v Bratislave, Prahe či Viedni. Ale čaro je rovnako krásne! Všade samé svetielka, krásna výzdoba, vôňa punču či vareného vína. Na námestí okrem kamióna aj ľadová plocha, široký vianočný stromček a stánky s nielen vianočným tovarom. Celkom tu nájdete širokú ponuku :) Samozrejme ja som si ako už tradične nemohla odpustiť kúpu vianočných trubičiek a oplátok :) Ja ich proste zbožňujem a nikdy nekúpim tak, že by dvoje chutili rovnako. 

Vianočné obdobie má proste svoje krásne čaro! Chodievate aj Vy na vianočné trhy? Tieto trhy majú kúzlo. Len si predstavte chuť cigánskej, vôňu punču či vareného víno a to všetko v krásnom vyzdobenom vianočnom prostredí za zvukov vianočných kolied. No nie je to nádhera. A Coca-cola kamión k tomu. Ten kamión vytvoril totálny ošiaľ, hlavne u detí (každý chcel mať fotku so Santom) a tak krásne vyzdobený kamión sa nevidí len tak. Ak kamión príde aj do Vášho mesta, určite ho choďte pozrieť :) Stojí to zato! Samozrejme som si aj ja musela strihnúť fotku s kamiónom :P
Ako to býva v bájke, že na záver je ponaučenie. Tak aj z tohto článku plynie menšie ponaučenie :) NEZABÚDAJTE: Najlepšie darčeky stoja len čas! Takže #darujmesa a venujte svoj čas tým správnym ľuďom :) A nekupujte zbytočne predražené darčeky a radšej im venujte čas. Mnohokrát je to omnoho viac ako si môžete myslieť! 
Troška zamyslenia na záver. Môžete pouvažovať :)

by ViErKa

Komentáre

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.