Preskočiť na hlavný obsah

Netradičný HALLOWEEN


Halloween 2019 sa niesol u mňa v netradičnej nálade. Žiadna party, žiadne kostýmy, žiadna žúrka ani nič spojené so smrťou. Dokonca ani tekvice či výzdoba. Neviem ani prečo. Vždy som bola aktívnejšia v tomto období, napr. nejaká halloweenská párty či tekvicová výzdoba... 

No ale za to som stavila na klasiku. A naozaj mimoriadne netradične som bola na Halloweenskej káve a milkshake. V kaviarni Café café som bola milo prekvapená. Tento článok je len minirecenzia. Viac o nej zistíte na salkakavy.sk.
Krásna kaviareň, pekne priestory, krásny nábytok a celkovo príjemné prostredie. Celá atmosféra bola mimoriadne príjemná. Ako som už spomínala, že káva a milkshake bol halloweenský :) Tak to bolo mierne prekvapenie, ktoré ale potešilo. 

To bol jeden aj z dôvodov prečo som sa rozhodla urobiť článok. Najprv som Vám to len postla na Instagrame či na FB. Ale potom ma presvedčil aj milý personál, ktorý už pomaly nie je samozrejmosť. Keďže dnes už robí čašníka asi každý. Výber ponuky mali dostatočný, prispôsobený aj aktuálnemu obdobiu. V štýlových pohároch. Milý, príjemný personál. Kaviareň nie je síce v centre alebo pri nákupnom centre. O to je to prostredie pokojnejšie. Čo sa týka ceny, pre niekoho je to možno trošku drahšie. Za mňa to bolo priamo úmerné. 

Kaviareň krásna, personál príjemný a tieto poháre krásne - nie len pre oči :) škoda ich zjesť! :) 
Vrelo odporúčam. Ako ste strávili Halloween Vy? Ja takto netradične :) 

by ViErKa

Komentáre

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.