F BOWLING TIME :) - ŽIVOT PODĽA SEBA

BOWLING TIME :)


Hneď po dovolenke som začala tvrdo makať, ale ako viete -  ešte som bola myšlienkami na dovolenke. Takže som večer znovu nahodila tento mood a išla som s mojou crew :) na bowling.  V príjemnom prostredí bowling baru v bratislavskej Dúbravke sme si dali silný chill :)))


Prvýkrát v živote som hrala bowling. A veľmi sa mi to zapáčilo :) a určite si to zopakujem.  V perfektnej partii ľudí sa mi hralo na prvýkrát úžasne a na prvú šupu som hodila 10 :) 


Tu mate dôkaz :) Keďže bol Pondelok nedovolili sme si alko, tak sme ako paničky pekne s kávičkami :) Aktívny oddych a interaktívna hra k tomu. Pre mňa priam ako stvorené na úplné vypnutie po náročnom dni.

 Takže topánky obuté a môžeme isť nato priatelia :) Bowlingové guľe pripravené začíname ... Ja osobne som volila váhu 8 a 9 úplne mi to stačilo :) Dráha pripravená a Vierka môže hádzať, no a to skóre mňa tešilo asi najviac.  No nakoniec som nevyhrala, ale do polky hry som to dávala ako pani :) a potom to prišlo stačilo trocha nesústredenia a už to išlo dole vodou.  Teda resp. guľa do jarku :)))

by ViErKa16

CONVERSATION

0 Comments:

Zverejnenie komentára