F Ako som trávila svoj prvý DEŇ UČITEĽOV :) - ŽIVOT PODĽA SEBA

Ako som trávila svoj prvý DEŇ UČITEĽOV :)


Som šťastná :) Prvýkrát v živote som si vychutnala Deň učiteľov z opačnej strany teda ako skutočná pani učiteľka :))) Tak som teda zašla do mesta ... konkrétne do mesta Bojnice a teda do reštaurácie Meridiana :) 


Áno presne táto reštaurácia patrí futbalistovi Andrejovi Kuckovi ... jeden z mojich obľúbených hráčov na zelenej tráve :) Momentálne je aj tuším tretí najlepší hráč futbalu na Slovenku. Veľmi pekné prostredie, príjemná atmosféra a vo vzduchu bola cítiť čistá pohoda ... Tento štýl s akým je zariadená celá reštaurácia moc neobľubujem. Aby som to uviedla na pravú mieru tak tento typ reštaurácie nevyhľadávam a vyslovene si nato nepotrpím, ale keď už na takto zariadený priestor narazím tak si to proste užijem ...V celej reštaurácii bolo viacero vychytávok ako napr. tieto cigáry. Keďže deň učiteľov bol na veľkonočný pondelok tak samozrejme nemohla chýbať výzdoba a zajačíková sviečka v kvetináči s trávou bola milá :))))Sedeli sme pri okne a to bola čistá náhoda ... no dobre vždy rada sedím pri okne :) Ale to som ani netušila, že nás čaká takéto prekvapko v podobe papričky :))) to je paráda, vyčarilo mi to úsmev na perách :) 
Ale dosť už bolo reči. Ak máte okolo cestu určite sa tam zastavte je tam fakt super a človek tak dokonca načerpá energiu od usmiatych, milých a ochotných čašníkov :))))Z vonku je vidno, že nás ešte niečim isto prekvapia :) Teda aspoň dúfam. Terén reštaurácie v okolí sa stále upravuje a pribúdajú aj drevené terasy, čo bude super najmä v lete :) Tak teda nazdravie :) Na darčeky si nepotrpím nikdy, ale musím povedať, že mňa neskutočne potešila takáto maškrtka, ktorá lahodí oku ale aj žalúdku ... A poviem Vám ja takéto "šmakocinky" teda môžem :) Samozrejme nie s tím pivečkom o fotku vyššie :)Tak celkom príjemný deň učiteľov som mala nie ? :)))
by ViErKa16

CONVERSATION

0 Comments:

Zverejnenie komentára