F Spa and Aquapark Turčianske Teplice - ŽIVOT PODĽA SEBA

Spa and Aquapark Turčianske Teplice


Takže priatelia pozývam Vás sem do tohoto raja :) Brutálne, krásne, nádherne a oddychové miesto! 
Každému odporúčam sem prísť len tak vychillovať :) Jasne poznám aj krajšie miesta. Tieto kúpele sa ani zďaleka nechytajú na Trenčianske Teplice či Piešťany. No môžem povedať, že sú cenovo dostupnejšie, menšie (takže sa nenabeháte), všetko máte na skok :) ale hlavne sa tam cítite ako doma a hneď ste zorientovaný. Celý aquapark a spa sa nesie v duchu všade blízko! Krásne priestory na oddych, dva tobogány, široká šmýkala :) kde sa môžete vyšantiť... 
Tiež môžete využiť trblietkovú masáž, bublinky, výrivky, vodné kresla, plavecký bazén... Presne takto v bielom šate vyzerá recepcia  :) Ktorá Vás uvedie do ZLATÉHO RAJA :)
V okolí je krásny park s viacerými domčekmi, kde si môžete požičať knihy. A úplne úžasne lavičky. Dobre čítate, že lavičky. Krásne upravené lavičky. Všetky na sedenie, no každá iná. 

Myslím, že už bolo dosť kecania a hor sa na fotky. Tie povedia viac.

Toto je lavička pre ľudí, ktorí idú hore! Konečne niečo pre mňa :PUčiteľka tanca je môj sen. Žeby som zmenila aprobáciu a presedlala z tej biológie a chémie na tanec????
V strede parku Vás osvieži táto fontána :)Zrkadlovka musí byť :) a ideme von.
Na začiatku nás síce privítala takáto škaredá obloha. Ale potom to prešlo :) Nakoniec vyšlo slniečko :) a my sme mali veselo :)))
V kaviarni na námestí sme si vychutnali koláčiky. Táto višňová slza bola priam neskutočná. Samozrejme sme si museli vychutnať aj takúto krásnu siestu. 
Boli ste tu aj vy? 

Mne sa tu neskutočne páčilo. A určite sa tu ešte niekedy ocitnem. 
by Vierka 

CONVERSATION

0 Comments:

Zverejnenie komentára