Preskočiť na hlavný obsah

Leto končí ... a škola nezačína :)


Toto leto bolo extrémne :) a nemyslím len na tie horúčavy.  Počas tohoto leta som síce nebola na žiadnej dovolenke v zahraničí,  no zato som si ho poriadne užila. Po štátniciach som konečne mala voľno a mohla pobehať miesta na Slovenku. Strašne som už potrebovala oddych a na Slovensku je veľa pekných miest, ktoré stoja za videnie :) 

Cele leto som oddychovala, užívala horúčavy a naberala dych :) Stihla pozrieť pár miest a hlavne som trávila čas vo vode :) O mojich zážitkoch počas leta viete s článkov, tak sa nebudem zbytočne opakovať. Svoje leto som však zaklincovala na miestnom malom kúpalisku v Žiari nad Hronom. Kúpalisko je v peknom prostredí, voda bola osviežujúca ( sem - tam až studená ), no hlavne bola čistá :) Tobógan, šmýkala dali deťom dosť priestoru sa vyblázniť. Ja som strávila viac času v plaveckom bazéne. Poriadne som si chcela zaplávať, čo sa mi aj podarilo :) Musím povedať, že dosť "pripekalo" ale konečne som dosiahla pocit, že som už dosť opálená :) Na kúpalisku bola so mnou aj sestra  :) Takže o zábavu postarané.
 V bufete bola na výber zo všetkého možného. No ja som uprednostnila len nápoje a priznám sa hranolkám som neodolala :) 


 Tieto letné fotky ma normálne v tomto sychravom počasí dali do smútku :) ale nie. Milujem leto a vodu tiež. V podstate je toto obdobie moje najobľúbenejšie z celého roka. Týmto článkom uzatváram kapitolu leto a ... Chcela som povedať, že idem späť do školy. Ale ja do žiadnej školy už ako žiak nejdem :) Bože ako sa s toho teším :) 

S láskou, Vaša 
ViErKa 16  

Komentáre

 1. Nádherné fotky :)

  Zvu tě na giveaway o Yankee Candle :)
  http://wormake.blogspot.cz/2015/08/posledni-prazdninova-giveaway.html

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Moc povedené fotky. Jen bych dodala, že i když už nejsem dítě (i když se tak někdy cítím), na koupalištích jsem trávila více času na atrakcích, jako jsou tobogány, skluzavky a různé vodotrysky :D Není nad to si na koupališti hezky zadovádět :D
  Baauuu
  www.baauuu.webnode.cz
  Budu moc ráda, když se zastavíš i na můj blog :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem :) .... Tak to je pravda :) To aj ja niekedy :)

   Odstrániť
 3. máš krásne plavky :) a super fotky !
  https://clodyteenmummy.wordpress.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Som rada, že sa ti na kúpalisku v Zh páčilo :-) Napriek tomu, že som väčšinu leta strávila na brigáde, viac sa mi páčilo také teplé počasie..nie ako teraz..brrr brrr zima ;-)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Jé triangle plavky :D Pěkné fotky, je fajn, že sis léto užila! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ďakujem :) Leto je veľmi pekne obdobie roka :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. skvelé plavky máš , páči sa mi štýl fotiek :)
  http://beckystylee.blogspot.sk/2015/09/back-to-school.html

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.