Preskočiť na hlavný obsah

MARKS SPENCER ... Veci ktoré kupujem len tu :)


Nedávno som navštívila tento obchodík v Eurovei v Bratislave. Často sem nechodím, no keď tu zavítam tak kupujem zásadne len pár veci :) prikladám foto ...


Med je potravina, na ktorú nedám dopustiť. Nadarmo sa včelí med nenazýva tekuté zlato :)
Med obsahuje: Voda, bielkoviny, sacharidy, vláknina, horčík, fosfor, draslík, mangán, zinok, železo, sodík, selén, vápnik, vitamín B, C a kyselinu pantoténovú. Med obsahuje aj ďalšie zložky v závislosti od ročného obdobia, od druhov rastlín a aj od lokality zberu.  Ja med priam milujem a používam ho všade kde sa dá. Najmä mesto cukru. Keďže vôbec necukrím ... Med je úplne super na hrdlo, čo pri mojej práci je priama voľba pri liečbe hlasiviek. Aj teraz po sviatkoch  je med u mňa  najvyhľadávanejšia potravina.Presne som ten kávový typ :) Teda inak povedané ráno na zobudenie potrebujem šálku kávy :) a potom počas dňa pijem už len čaj. Najčastejšie mám rada zelený, čierny alebo bylinkový čaj :) ale niekedy aj rada experimentujem :) a skúšam nové veci. Tak som sa rozhodla vyskúšať tento čaj :) Mali ste ho už Vy ?


Pravidelné navštevujem predajňu "svet orieškov" a teraz si dosť ulietam na kešu orieškoch, našich klasických vlašských orechoch a tiež neodolám mandlám. Zmes v kombinácií so sušenými slivkami alebo brusnicami je u mňa top topov :)
No a čo Vám poviem milujem čokoládu :) a hlavne keď si ju vychutnávam tak ako napr. minule pri krbe s vyloženými nohami a pokojom :)


A čo vy nakupujete tu ? Alebo ?

by ViErKa16

Komentáre

  1. Já s přítelem Marks and Spencer milujem. Vždy jezdíme do Trenčína na oblečení, kde mají často výprodeje a spodní prádlo v akci, které miluji. Na větší sortiment jídla jsme zatím narazili v Nitre. Škoda, že není těchto obchodů více např. i v ČR. :/

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. ... hej máš pravdu :) je to v pohode obchodík každý si tu nájde svoje :)

      Odstrániť

Zverejnenie komentára

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.