Preskočiť na hlavný obsah

Decoration schools...Už som písala na blogu o výzdobe na našej škole. Teraz sme spolu s kolegyňou a žiakmi výzdobu zmenili opäť a spravili sme už trochu jarný feeling. A teda sme do výzdoby zakonponovali kvety, jarnú prírodu a hlavne veselú náladu ....
Celú výzdobu sme dotvorili maketami šašov :) a keďže sme v škole, tak sme zvolili aj túto tematiku a vestibul sme vyzdobili aktivitami, ktoré robíme ... Tak sme teda pridali foto školy, do ktorej sa žiaci ponáhľajú :))) bežecké aktivity na našom ihrisku :) 
A v neposlednom rade aktivity na hodine ako rôzne projekty, postery z predmetov ako biológia, telesná výchova, výtvarná výchova ... 
Za postery ďakujeme šikovným žiakom z druhého stupňa s pani učiteľkami :)) 
Nástenky na chodbách sme vyzdobili prácami, ktoré vytvorili žiaci v ŠKD ... a predsa ide jar a s jarou sú spojené sviatky jari teda Veľká noc. Jednú z násteniek sme vyzdobili práve touto tematikou ... a tak v našej škole už máme Veľkú noc ( momentálne je mesiac do sviatkov ), takže sme nadčasoví, ale lepšie ako sa stratiť v dave :)))


Výzdobou sme vytvorili pohodu a dobrú náladu v celej škole a veríme, že sa žiaci potešia a svoje výtvory, produkty práce si nájdu na chodbách našej školy :))
Mne osobne úsmev na perách hneď vytvorí tento šašo, ktorého vidno rovno zo zborovne :)))

Dúfam, že sa Vám článok a naša výzdoba páči.
by ViErKa16

Komentáre

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.