“Existuje iba jeden úspech. Žiť svoj život podľa seba.” Christopher Darlington Morley

Decoration schools...Už som písala na blogu o výzdobe na našej škole. Teraz sme spolu s kolegyňou a žiakmi výzdobu zmenili opäť a spravili sme už trochu jarný feeling. A teda sme do výzdoby zakonponovali kvety, jarnú prírodu a hlavne veselú náladu ....
Celú výzdobu sme dotvorili maketami šašov :) a keďže sme v škole, tak sme zvolili aj túto tematiku a vestibul sme vyzdobili aktivitami, ktoré robíme ... Tak sme teda pridali foto školy, do ktorej sa žiaci ponáhľajú :))) bežecké aktivity na našom ihrisku :) 
A v neposlednom rade aktivity na hodine ako rôzne projekty, postery z predmetov ako biológia, telesná výchova, výtvarná výchova ... 
Za postery ďakujeme šikovným žiakom z druhého stupňa s pani učiteľkami :)) 
Nástenky na chodbách sme vyzdobili prácami, ktoré vytvorili žiaci v ŠKD ... a predsa ide jar a s jarou sú spojené sviatky jari teda Veľká noc. Jednú z násteniek sme vyzdobili práve touto tematikou ... a tak v našej škole už máme Veľkú noc ( momentálne je mesiac do sviatkov ), takže sme nadčasoví, ale lepšie ako sa stratiť v dave :)))


Výzdobou sme vytvorili pohodu a dobrú náladu v celej škole a veríme, že sa žiaci potešia a svoje výtvory, produkty práce si nájdu na chodbách našej školy :))
Mne osobne úsmev na perách hneď vytvorí tento šašo, ktorého vidno rovno zo zborovne :)))

Dúfam, že sa Vám článok a naša výzdoba páči.
by ViErKa16

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Decoration schools...Už som písala na blogu o výzdobe na našej škole. Teraz sme spolu s kolegyňou a žiakmi výzdobu zmenili opäť a spravili sme už trochu jarný feeling. A teda sme do výzdoby zakonponovali kvety, jarnú prírodu a hlavne veselú náladu ....
Celú výzdobu sme dotvorili maketami šašov :) a keďže sme v škole, tak sme zvolili aj túto tematiku a vestibul sme vyzdobili aktivitami, ktoré robíme ... Tak sme teda pridali foto školy, do ktorej sa žiaci ponáhľajú :))) bežecké aktivity na našom ihrisku :) 
A v neposlednom rade aktivity na hodine ako rôzne projekty, postery z predmetov ako biológia, telesná výchova, výtvarná výchova ... 
Za postery ďakujeme šikovným žiakom z druhého stupňa s pani učiteľkami :)) 
Nástenky na chodbách sme vyzdobili prácami, ktoré vytvorili žiaci v ŠKD ... a predsa ide jar a s jarou sú spojené sviatky jari teda Veľká noc. Jednú z násteniek sme vyzdobili práve touto tematikou ... a tak v našej škole už máme Veľkú noc ( momentálne je mesiac do sviatkov ), takže sme nadčasoví, ale lepšie ako sa stratiť v dave :)))


Výzdobou sme vytvorili pohodu a dobrú náladu v celej škole a veríme, že sa žiaci potešia a svoje výtvory, produkty práce si nájdu na chodbách našej školy :))
Mne osobne úsmev na perách hneď vytvorí tento šašo, ktorého vidno rovno zo zborovne :)))

Dúfam, že sa Vám článok a naša výzdoba páči.
by ViErKa16

Share This Article:

CONVERSATION

0 komentárov :

Zverejnenie komentára

Follow Me @zivotpodlaseba

*Niektoré články sú vrámci spolupráce (sú označené). To nemení fakt, že recenzie sú pravdivé (podľa subjektívneho názoru) a nijako to neovplyvňuje recenzovanie či skúšanie daného produktu.
*Všetky moje fotografie a text je chránený autorským právom. Nemôžu byť kopírované bez môjho súhlasu. ©2014-2018
*All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission.