Preskočiť na hlavný obsah

FRESH post :)


Tak tento víkend som konečne navštívila miesto na ktoré nebol dlho čas :) Pred nedávnom otvorení FRESHMARKET v Bratislave...


Síce ešte stále nedokončené okolité prostredie novej tržnice Vás voviedlo do krásne upraveného prostredia v ktorom ste sa naozaj cítili ako v oáze ... 
Pomerne veľa predajcov ponúkala naozaj všetko možné
 :) a každý si prišiel na svoje. Fakt tu nájdete  všetko možné od ovocia, zeleniny, mliečnych výrobkov, mäsa, rýb .. až po raw, paleo potraviny ale aj overené klasiky :) Myslím, že je lepšie raz vidieť ako sto krát počuť :) tak ak máte cestu okolo tak tam choďte a verím, že nebudete ľutovať. Podľa mňa fotky nepotrebujú žiadny komentár :)
Trúfli by ste si na tieto chilli papričky ? Ja určite nie v pohode mi na odrovnanie stačí jedna :)


Tomuto som prosto nemohla odolať. Najlepšie ako sa tento typ ryby dá pripraviť :) Mňamka.


Tak tomuto je ťažko odolať nie? Brutálne torty ktoré nie len vyzerajú úžasne ale aj chutia :)Naozaj úžasný nápad si takto nabrať presne toľko koľko potrebujete :) a koštovka je samozrejmosťou:)


Samozrejme tu nájdete aj overené klasiky priamo od výrobcov/pestovateľov. 
Dúfam, že som Vám spravila chuť vyraziť si sem :) 

by ViErKa16

Komentáre

Zverejnenie komentára

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.