Preskočiť na hlavný obsah

Vypadavajú Vám vlasy ?


V názve článku dosť bizardná otázka na telo :) ale všetci dobre vieme, že sa stáva najmä v tomto období jesene, že prosto si vlasy založia "odbory" a pokúsia sa o štrajk :) 

Jednoducho, ak máte na jeseň pri stresovom období pocit, že dáko veľa vlasov zostáva na hrebeni ... tak žiadny strach ...

Vraj je prirodzené, že v takomto období vypadávajú vlasy :( ale predsa žiadna baba to nechce ... 
O korunu krásy sa treba starať a nie len z vonka ale aj z vnútra :) Treba pridať vitamíny vo forme ovocia, zeleniny ... A možno by bolo dobre posilniť aj vlasy zmenou šampónu ? 

Práve nedávno som sa dostala aj ja do tejto situácie ... Trochu väčší stres, horšie stravovanie a jesenné obdobie mojím vlasom nepridalo na kráse a preto som s tým musela niečo spraviť ....
Zmena jedálnička, v hlave nadstávenie no stress :) a vyskúšala som nový šampón :) 

Kúpila som ho cez parfums.sk v celkom slušnej cene za 350 ml. Po aplikácii na mokre vlasy som mala pocit ako keby moje namáhané vlasy dostali dáku masku :) Príjemná relaxačná vôňa. Ak si k tomu spravíte aj masáž pokožky hlavy tak naozaj budete cítiť príjemné uvoľnenie ... 
Po jednom použití neuvidíte akoby žiadny efekt ale po dlhšom používaní sa sľúbený efekt dostaví. Naozaj som mala pocit, že na hrebeni pri česaní je menej a menej vlasov, žiadne vlasy v umývadle ... 
Vrelo môžem odporučiť fakt je tento produkt dobrý a mám s ním len tie najlepšie skúsenosti :) Ako dôkaz prikladám foto z mojimi "novými" vláskami :)


Aké mate skúsenosti Vy ? Vyskúšali ste tento šampón alebo máte iný "figeľ" na vypadavanie vlasov ? 

S láskou, Vaša
ViErKa16

Komentáre

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.