Preskočiť na hlavný obsah

BLOGER ROKA 2015


Takže welcome drink a môžeme začať :) Vítam Vás na slávnostnom galavečere udeľovania cien Bloger roka 2015 :) Celý večer som strávila s Aďulik sun a inými priateľmi :) 

No a tak sme si hneď strihli peknú selfiu s moderátorkou večera Kristínou Farkašovou. Musím povedať, že je to veľmi vtipná, milá, usmiata osôbka, ktorá nemala ani problém s fotkou :)No a moje obľúbené selfičko sme si strihli aj takto s hlavnou fotografkou večera :) a takto sme jej zapózovali my. A teraz sa už môže začať udeľovanie cien.  Musím povedať, že bolo veľa inšpiratívnych blogov v nominácií. 
Veľmi príjemný večer sa niesol v uvoľnenej atmosfére a okrem moderátorky na pódium nás zabávali aj samotný "ľudia s obálkou" :) Trefne sa vedeli naladiť na vlnu moderátorky a tak vznikol geniálny program, ktorý vyvrcholil recepciou. Celá akcia sa uskutočnila v Grand hotely River park, miestnosť Márie Terézie :) a veľmi pekné prostredie, naozaj hotel na úrovni, veľmi reprezentatívny pre Slovensko :)


No počas celého večera sme pili najprv biele a potom červené vínko :) ktoré bolo mimoriadne dobré, bubbleology nápoje asi tri kombinácie všetko nealkoholické :) a chutné skvelé jedlo :) Veľmi musím vychváliť kuchárov za ryby tie boli fakt dobré, ale aj napr. prílohy - zemiaky, cestoviny. No a nemožno nespomenúť veľmi chutné tiramisu, ktoré nemá konkurenciu :)A priatelia úplne nečakane sme sa dostali do vlogu Patty čo nás nesmierne teší :) a vôbec sme nevedeli, že to Robert natáčal. Každopádne ďakujeme :) Celé video si môžete pozrieť na youtube a ja som si dovolila urobiť takúto fotečku :) Po programe sa uskutočnila recepcia počas, ktorej sme stretli veľa ľudí, ktorých stretávame na internete :) Teda napr. Patty a Roberta (sledujem ich videá na youtube), Andyho Winsona (keď potrebujem trochu motivácie do života), generálneho riaditeľa môjho obľúbeného nápoja Bubbleology :) a mnoho ďalších ...

Krásna akcia a ďakujem, že som sa mohla zúčastniť :)
by ViErKa 16

Komentáre

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.