Preskočiť na hlavný obsah

Najlepší čas môjho života ... PROMÓCIA :)

Ahojte priatelia,

dnešný článok píše plná radosti a šťastia. Strašné sa teším. Ukončila som svoje vysokoškolské štúdium slávnostnou promóciou. Ešte stále som dojatá :)

Je krásne keď sa snaha a odriekanie končí úspechom :) Ale to určite poznáte. Možno si myslíte, že čo to tak prežívam, že Vysokú školu už má každý druhý. Možno hej, ale zase Prírodovedeckú fakultu neskončí len tak hocikto. A už od mala to bol môj VEĽKÝ SEN, ktorý sa teraz splnil. Som šťastná. 

Na promócií bola moja blízka rodina. A celý deň som si naplno užila. Cestovali sme autom a keďže bolo strašné teplo, tak to bol trochu des. V aule bola klimatizácia a je to staršia budova, takže tam už bolo v pohode. Samotná promócia trvala hodinku + fotenie :) S diplomom nás skončilo presne 34. Po promócií a fotení sme išli na menšie posedenie. Spomínala som už, že bolo strašné teplo. Takže sme sa presunuli do Reštaurácie Hrad a tam sme si dali promočnú večeru. Počas celej tejto akcie sme fotili. A keďže som bola hlavný aktér kameru som zverila sestre. K tejto udalosti som aj na youtube natočila mini video:)
Pridávam ešte pár fotiek. Myslím, že nepotrebujú komentár :) 

V reštaurácií Hrad bola naozaj milá obsluha. A jedlo bola tiež naozaj chutné, kuchár zjavne vie čo robí :) 
Na záver celého dňa na mňa čakalo prekvapenie. A to bolo vyvrcholením mojich osláv. Promočná torta ma úplne dostala :) Bola krásna a skvelo chutila - dokonalá kombinácia pre mňa - tvaroch a broskyne :) Týmto zdravím Emili cukráreň - čokoládovňa, ktorá tortu vyhotovila :) Mňaaaamka to bola :) 

Som strašne šťastná a ďakujem všetkým, ktorí pri mne stáli počas celého štúdia na Vysokej škole. Uzatváram krásnu kapitolu svojho života :)


Teším sa na Vás pri ďalšom článku

xoxo 
ViErKa 16

Komentáre

Zverejnenie komentára

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.