Preskočiť na hlavný obsah

Ball season 2016


Práve teraz sa nachádzame v plesovej sezóne. Čo znamená, že aj ja som takejto udalosti zúčastnila :) 
Nikdy ma takýto typ zábavy nebavil.  Ale asi starnem :))) Počas víkendu som teda zašla spolu s partnerom na ples. Nebol tu predpísaný dress code. Takže účastníci sa nemuseli obmedzovať a  stačilo zvoliť tradičné spoločenské oblečenie :) 
Nemám rada dlhé šaty. Sama som maličká :) a potom vyzerám ako  "utopená" :)))))


Vybrala som si moje najobľúbenejšie šaty :) hlavne sú strašne pohodlné a veľmi dobre sa v nich tancuje :) Nejdem na ples ako na módnu políciu, ale predsa sa zabaviť :) a oddýchnuť si ....Šaty som skombinovala s klasickými čiernymi topánkami - úplne pohodlné a tanečné a čierne silónky :) celkovú vizáž som zvolila typickú pre mňa :) v jednoduchosti je predsa krása :) Takže nič náročného :)))


Vlasy milujem rozpustené strašne sa mi nepáči na mne keď mám vypnuté vlasy dohora. Podľa mňa mi strašne pridávajú roky :)))


Tak teda vykročme veselo na párty :))) Aj Vy ste boli na nejakej podobnej udalosti ?

by ViErKa16

Komentáre

 1. Ahoj, článok je veľmi podarený.
  Občas si skontroluj gramatiku, uberá to na kvalite článkov. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj :) ďakujem za upozornenie. Myslím, že už je to v poriadku :) v rýchlosti sa aj to stáva :)))

   Odstrániť
 2. Hlavní je se bavit!!!! Pokud by tě zajímaly moje šaty, tak se na ně můžeš mrknout v new inu :)

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.