Preskočiť na hlavný obsah

Ako som trávila svoj prvý DEŇ UČITEĽOV :)


Som šťastná :) Prvýkrát v živote som si vychutnala Deň učiteľov z opačnej strany teda ako skutočná pani učiteľka :))) Tak som teda zašla do mesta ... konkrétne do mesta Bojnice a teda do reštaurácie Meridiana :) 


Áno presne táto reštaurácia patrí futbalistovi Andrejovi Kuckovi ... jeden z mojich obľúbených hráčov na zelenej tráve :) Momentálne je aj tuším tretí najlepší hráč futbalu na Slovenku. Veľmi pekné prostredie, príjemná atmosféra a vo vzduchu bola cítiť čistá pohoda ... Tento štýl s akým je zariadená celá reštaurácia moc neobľubujem. Aby som to uviedla na pravú mieru tak tento typ reštaurácie nevyhľadávam a vyslovene si nato nepotrpím, ale keď už na takto zariadený priestor narazím tak si to proste užijem ...V celej reštaurácii bolo viacero vychytávok ako napr. tieto cigáry. Keďže deň učiteľov bol na veľkonočný pondelok tak samozrejme nemohla chýbať výzdoba a zajačíková sviečka v kvetináči s trávou bola milá :))))Sedeli sme pri okne a to bola čistá náhoda ... no dobre vždy rada sedím pri okne :) Ale to som ani netušila, že nás čaká takéto prekvapko v podobe papričky :))) to je paráda, vyčarilo mi to úsmev na perách :) 
Ale dosť už bolo reči. Ak máte okolo cestu určite sa tam zastavte je tam fakt super a človek tak dokonca načerpá energiu od usmiatych, milých a ochotných čašníkov :))))Z vonku je vidno, že nás ešte niečim isto prekvapia :) Teda aspoň dúfam. Terén reštaurácie v okolí sa stále upravuje a pribúdajú aj drevené terasy, čo bude super najmä v lete :) Tak teda nazdravie :) Na darčeky si nepotrpím nikdy, ale musím povedať, že mňa neskutočne potešila takáto maškrtka, ktorá lahodí oku ale aj žalúdku ... A poviem Vám ja takéto "šmakocinky" teda môžem :) Samozrejme nie s tím pivečkom o fotku vyššie :)Tak celkom príjemný deň učiteľov som mala nie ? :)))
by ViErKa16

Komentáre

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.