Preskočiť na hlavný obsah

Ferrari, box, party - že to nejde dokopy?


Tento víkend bol priam úžasný :P Znovu som ho prežila v Bojniciach, doma a vo svojom svete... Fantastický zážitok, super oddych, pohoda a jazz :) Koneeeeeeeeečne po dlhom čase som vypla :) a zresetovala som si hlavu. 

Druhý víkend sa konal festival duchov a strašidiel a k tomu jarmok. Trochu iný, ale nie moc. Na jarmoku sa objavil stánok s prezentáciou Ferrari :))) Mohli ste sa odfotiť, zajazdiť si alebo len tak pokecať, pokochať sa na niečo čo si len tak nekúpite :) 

Takže pridávam pár fotiek. Je to síce staršia verzia, ale vidieť Ferrari to sa nestáva každý deň. Samozrejme okrem autíčka sa udialo aj mnoho iného. Party hard, reset v hlave, makačka v práci, ktorú milujem :) a neskutočne dobre jedlo a konečne som sa dočkala a dali si prvý tréning boxu. Ale pekne po poriadku. 


Celý deň som mala takýto krásny výhľad :) 


Áno, si moje všetko! Teraz neviem či to Ferrari alebo tá osoba :P Jasne, že tá osoba. Totálna momentka, ktorú zachytila moja sestra. Tie koláče boli priam neskutočne. Po väčšej prestávke som si dala niečo múčne a kysnuté, ale tieto svadobné koláčiky boli fakt dobré. 


Pred rokmi som si začala holdovať vonným sviečkam a iným krásne voňavým veciam. Tak som si kúpila toto voňavé mydlo :) Jasne, že to nepoužijem ako mydlo. Pekne bude vystavené nad posteľou. A rozvoniava mi na celú miestnosť levanduľou. Tá vôňa je neskutočne príjemná a upokojujúca, najmä ak tam zaspávate. 
Tak pekne som si strihla selfíčko aj s májom :) Milujem máj... Tento mesiac je neskutočný. Jar cítiť vo vzduchu, počasie je krajšie a všetko je krásne v rozpuku :) Aj láske sa darí... 

Nedeľu sme konečne začali s boxom :) Som strašne šťastná, že som do toho šla. Neskutočne ma to baví. Strašný relax a vyčistenie hlavy. Pri tomto športe dáte von všetko, napr. zlosť, hnev, silu, energiu a nenormálne som si to užila. To je hádam prvý šport čo ma takto neskutočne baví... Mohli ste si to všimnúť aj na mojej instastrory :) Asi som tomu prepadla :) 

Po takomto výkone si musíte dať aj relax. Ja som si ho dopriala v eukalyptusovom kúpeli a použila som tento bio šampón, ktorý je na vlasy ako balzám na dušu :) Fakt ho odporúčam. Určite sa aj Vám stalo, že máte auto, ktoré priam milujete. Je úžasne a nedokážete ho opustiť. Aj mne sa to stalo. Audi A5 je top a pre mňa strop. 

Tiež Vás niekto prekvapil len tak! To je asi najviac :) Milujem takéto prekvapenia. Ďakujem ti život za ne! Troška som sa rozšúpla a keď bola príležitosť tak som zavelila. Išla som do toho a dali sme party hard takto pekne na divoko. Na druhý deň vyprošťovák a ranný trening v boxe, ktorý som zabila takýmto obedíkom a bolo to supeeeeeeeeeer. 


Milujem písať zhrňujúce články, človek si až tam uvedomí koľko toho zažil :)

by ViErKa16

Komentáre

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.