Preskočiť na hlavný obsah

Spa and Aquapark Turčianske Teplice


Takže priatelia pozývam Vás sem do tohoto raja :) Brutálne, krásne, nádherne a oddychové miesto! 
Každému odporúčam sem prísť len tak vychillovať :) Jasne poznám aj krajšie miesta. Tieto kúpele sa ani zďaleka nechytajú na Trenčianske Teplice či Piešťany. No môžem povedať, že sú cenovo dostupnejšie, menšie (takže sa nenabeháte), všetko máte na skok :) ale hlavne sa tam cítite ako doma a hneď ste zorientovaný. Celý aquapark a spa sa nesie v duchu všade blízko! Krásne priestory na oddych, dva tobogány, široká šmýkala :) kde sa môžete vyšantiť... 
Tiež môžete využiť trblietkovú masáž, bublinky, výrivky, vodné kresla, plavecký bazén... Presne takto v bielom šate vyzerá recepcia  :) Ktorá Vás uvedie do ZLATÉHO RAJA :)
V okolí je krásny park s viacerými domčekmi, kde si môžete požičať knihy. A úplne úžasne lavičky. Dobre čítate, že lavičky. Krásne upravené lavičky. Všetky na sedenie, no každá iná. 

Myslím, že už bolo dosť kecania a hor sa na fotky. Tie povedia viac.

Toto je lavička pre ľudí, ktorí idú hore! Konečne niečo pre mňa :PUčiteľka tanca je môj sen. Žeby som zmenila aprobáciu a presedlala z tej biológie a chémie na tanec????
V strede parku Vás osvieži táto fontána :)Zrkadlovka musí byť :) a ideme von.
Na začiatku nás síce privítala takáto škaredá obloha. Ale potom to prešlo :) Nakoniec vyšlo slniečko :) a my sme mali veselo :)))
V kaviarni na námestí sme si vychutnali koláčiky. Táto višňová slza bola priam neskutočná. Samozrejme sme si museli vychutnať aj takúto krásnu siestu. 
Boli ste tu aj vy? 

Mne sa tu neskutočne páčilo. A určite sa tu ešte niekedy ocitnem. 
by Vierka 

Komentáre

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.