Preskočiť na hlavný obsah

TAK TOTO JE FASA :)Tieto FASA ponožky sú naozaj FASA :) Človek by si povedal, že čo ponožky?! Článok o ponožkách??? To čo už je. Veď ponožky sú úplne obyčajný kus oblečenia (ak sa to tak dá nazvať) a každý z nás dostane aspoň jeden pár na Vianoce :D ALE! To je celkom inak. Ponožky sú teraz veľkým hitom, štýlovým kusom oblečenia, dotvárajú celkový "fíling" a krásne podčiarkujú Váš outfit :) Darmo sa nehovorí: Šaty (ponožky) robia človeka! :) A jeden skvelý podnik s ponožkami máme aj na Slovensku! Teda nie je asi jediný.


FASA ponožky si môžete kúpiť cez internet alebo tento podnik môžete nájsť aj na rôznych akciách po Slovensku. Tak ako aj my napr. na akcií Očovská hruda. Zároveň si tu môžete objednať aj svoje originálne ponožky, kedže majú zákazkovú výrobu. Takže vlastný motív a ste 100% originál. Viac podrobnosti a informácií získate na ich stránke fasaponozky.sk či na ich Instagrame - fasa_ponozky
Ja som si vybrala také pre šťastie, trochu uletené a hudobné (kedže milujem hudbu). Inak ich kúpou podporujete aj slovenský podnik a je super nosiť/mať nejaké tie veci MADE IN SLOVAKIA :) Čoraz viac podporujem našich slovenských podnikateľov/podniky/projekty. Viete prečo? No preto, že na Slovensku máme veľa kvalitných, milých, fakt dobrých, tradičných vecí :) 

A kedže si myslím, že treba podporovať veci, ktoré sú domáce a naše som jednoducho takéto musela mať! A hlavne každý predsa musí mať nejaké zábavné ponožky, proste crazy kus odevu, nie? A k tomu sú bavlnené, pohodlné a veľmi príjemné. Takže ďalšie plus. Tak čo máte aj Vy taký crazy kúsok oblečenia vo svojom šatníku? Hovorí sa, že každý by mal mať v šatníku napr. klasické rifle, bielu košeľu a podľa mňa aj jeden crazy kus oblečenia tiež :D Súhlasíte? 

by ViErKa

Komentáre

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.