Preskočiť na hlavný obsah

Jesenný ošial :)

Tak ako všetci aj ja som podľahla tohtoročnému ošiaľu :) Lak na nechty je prosto moja srdcová záležitosť :) Ak ma sledujete, tak viete :)))))
Rada skúšam a experimentujem ! Najdlhšie som vydržala asi pri odtieni čiernej farby, bordová ma tiež istú dobu chytila :) Vždy si kupujem odtieň podľa nálady a keďže v mojom živote sa udiali veci, ktoré má mrzeli tak som siahala väčšinou po tmavších farbách (odtieňoch) .....Strašne sa mi teraz zapáčil tento krásny vínový odtieň laku - je prosto boží a moc moc sa mi páči ! :)
Ja som ho kúpila v mojej obľúbenej dm drogérii :) Značka laku je She a bol v celkom slušnej cene cca 2 ečka :) to je v pohode :) štetec je super, lak sa ľahko nanáša. Možno čo mi vadí je jeho riedkosť a treba ho nanášať opatrne :) No dá sa to zvládnuť :)


Vychutnávate si aj Vy tento jesenný ošiaľ ?

S láskou, Vaša
ViErKa16

Komentáre

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.