Preskočiť na hlavný obsah

Úplne nepoužitelný odlakovač !? :/


Keďže pracujem na mieste kde sa mi všetci pozerajú na ruky :) musím ich mať upravené. Potrpím si na nechty, laky a ich farbu .... Nedávno sa ku mne dostal tento odlakovač.

Dermacol Expresný odlakovač, ktorým som kúpila pri tom ako som blúdila na stránku parfums.sk :) To, že je v ňom zakomponovaný mandlový olej zistia vaše prsty hneď pri aplikácií. Tvrdia, že tento odlakovač je bez acetónu a má vônu ruže, ale neviem si pomôcť dáko tie ruže tam necítim ... 

Nesmrdí síce ako ostatné tak intenzívne, ale podľa mňa je to stále smrad a nie vôňa :) Ďalšia vec "rýchlo, jednoducho a dôkladne" má tento odlakovač odstrániť lak z povrchu nechtu ? U mňa to tak bohužiaľ nebolo :( čo ma mrzí pretože vyzeralo to ako dobra alternatíva pre smradlavé odlakovače .... Svetlí lak po chvíľke odstránite ale tmavšie farby boli u mňa dosť problém. 

Zhrnula by som to asi tak, že nie je všetko zlato čo sa ligoce :) Na trhu existujú lepšie alternatívy odlakovačov. Takže za mňa má tento produkt palec dole :( 

S láskou, Vaša 
ViErKa16

Komentáre

 1. Téda..zdá se to jako propadák..no přemýšlím že ho taky koupím a zkusím :)
  Lucie z blogu www.blondynalucka.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 2. každý tmavý lak ide horšie odlakovať ;) aj lesklé a s efektmi

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som tento lak mala tiež a vyzeral hrozne -- neodlakoval tiež nič. Mám jeden z drogérie Teta, ktorý odlakuje všetko ! Nezáleží či je tmavý alebo lesklý :) Proste to odlakuje bez problémov ... Ide o to, či je odlakovač kvalitný alebo nie .. A tento rozhodne nie je ! A čítala som aj recenzie, ktoré neboli moc pozitívne ...

   Odstrániť

Zverejnenie komentára

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.