Preskočiť na hlavný obsah

Záchrana pre moje vlasy ... Suchý šampón :)


Dnes Vám ponúkam môj veľmi rýchly názor na tento produkt. Kúpila som tento produkt nedávno cez parfums.sk a celkom ma to dostalo. Keďže patrím medzi tie baby, ktorým rýchlo masnejú vlasy. 

A nemôžem si dovoliť sa ich stále zmývať rozhodla som sa vyskúšať nejaký z týchto produktov. Už predtým som používala chviľku iný suchý šampón, ale ten nebol taký ako tento. 

Nemám blond vlasy, napriek tomu sa mi tato verzia osvedčila asi najviac ... Batiste light pre blonďavé vlasy je suchý šampón, ktorý mi naozaj pomáhal. Po aplikovaní som mala znoju krásne vlasy, dostali objem, príjemnejší vzhľad ako predtým. 

Tým, že je pre blond vlásky tak ho takmer na tých mojich hnedých nebolo vidieť čo sa mi páčilo. Ja som ho aplikovala pred spaním a potom ráno som vlasy rozčesala a boli fresh :) 
Takže odteraz už len tento suchý šampón môžem vrelo odporučiť :) A dokonca ma prekvapil aj svojou vôňou :) A cena je celkom úmerná 200ml suchému šampónu :)

S láskou, Vaša 
ViErKa16

Komentáre

  1. Po 1) suchý šampón na vlasoch nevidno
    po 2) suchý šampón sa dáva RÁNO alebo podľa POTREBY kedy sú vlasy mastné. Podľa mňa je toto nie veľmi podarený článok

    www.blackwhiteandme.blogspot.com

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Suchý šampón používam večer, pretože ráno mi nerobí žiadny efekt a nemám čas to rozčesávať. Tým, že mám hnedé naozaj tmavé vlasy, tak je mi na vlasoch vidieť. Každý máme iný spôsob pri používaní suchých šampónov a nikde nie je napísané, že ty ho používaš dobre a ja zle. Každému podľa potreby ako si sama napísala. Neberiem to v zlom, som rada za každý názor :)

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.