Preskočiť na hlavný obsah

FESTIVAL SVETLA BRATISLAVA 2016


Opäť jeden krásny víkend za mnou :))) Tento víkend bolo v Bratislave a okolí veľa zaujímavých podujatí. Zopár z nich som stihla navštíviť a teda stalo to zato. Niečo prekvapilo iné zase nie až tak veľmi ...
Každopádne Festival svetla v Bratislave bol jedným krásnym, úžasným podujatím :)  Fantastická atmosféra starého mesta, pohodičková prechádzka s partiou priateľov a k tomu to neopísateľne svetelné a zvukové divadlo na väčšine dominánt mesta. A dokonca sme sa mohli pozrieť na miesta, ktoré sú bežne zatvorené. Ale nechám Vám vychutnať si fotky :) tie hovoria za veľa :)))

Tak toto som si popri všetkých povinnostiach, akciách nemohla predsa len nechať ujsť :) a tak som to patrične fotkami aj videom zdokumentovala. Som rada, že sa môžem podeliť s tak peknou a organizačne dobre zvládnutou akciou. Bolo to také super, že by som si to hneď zopakovala ... 
Fakt môžem len odporučiť :) Na tejto akcii som nenašla žiadnu chybičku. Krásna prechádzka starým mestom, perfektné efekty svetla, partia priateľov, staromestký život ... 
Človek si takto pekne užil krásnu prechádzku :)
Srdce Bratislavy mňa osobne úúúúúúúúúúplne dostalo :) Niečo krásne fakt a najmä tá atmosféra okolo :))) Sama good vibracion.

Stará radnica v pohybe :)No a priatelia akože toto bolo T O P :) Takto krásny Primaciálny palác máme. Fakt asi to najlepšie čo sme mohli vidieť na festivale svetla tento rok :)  Strašne sa mi to páčilo. Veľmi krásne to bolo, a dokonca toto sme si pozreli hneď dvakrát :) bolo to úúúúúúžasne. 

No ak chcete vidieť celú svetelnú šou na tejto dominante, tak si pozrite moje videjko :) celá je totiž tam :) Dúfam, že sa Vám to bude páčiť tak ako nám.
Už teraz sa teším na ďalší podobný projekt, ktorý nás čaká onedlho z názvom Biela noc :) No a na záver sme sa presunuli po nábreží smerom k Euroveii, kde sme uzavreli túto krásnu akciu. Určite si to zopakujeme aj na budúci rok :) Boli ste aj Vy?  Páčilo sa Vám?

by ViErKa16

Komentáre

  1. Sme radi že sa festival páčil, bolo to síce náročné ale je príjemné vedieť že to stálo za to :)
    Dušan (spoluorganizátor)

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.