Preskočiť na hlavný obsah

I ❤ my life. #2


No priatelia dnešný I ❤ my life začínam naozaj netradične, pretože som mala narodky :) a bolo to fantastické. Takže tento týždeň začneme rekapitulovať od stredy... 
Svoje narodeniny som už oslavovala s rodinou a potom s priateľmi :) už v Bratislave a v pracovnom "moode" :) 
Zašli sme si s babami do krásnej reštaurácie Dunajský pivovar  v Bratislave a takto na lodi sme strávili moju "narodeninovú chvíľku". Fakt tu skvelo varia a pivo majú úúúžasné :)


No ale ak ideme pekne po poriadku tak sa vráťme na začiatok rekapitulácie, resp. do víkendu :) a ten teda bol perfektný okrem toho, že bol predlžený, tak aj patrične nabitý :))) 
Pre začiatok boli oslavy SNP a teda som absolvovala 3 vatry a z toho 2 som aj stihla zdokumentovať :)  ale podstatne je, že som si ich na max užila :))) Perfektne zorganizovaná vatra už tradične bola v dedine Porube, ale viete nie každý to vie robiť a tak nám to v susednej dedine Kanianka ukázali ako sa to nerobí :) a teda nám ukázali, že vatra môže aj po zapálení na cca 30 min. "zdochnúť" :))) každopádne nechcela by som byť na ich mieste... 
Áno presne na tejto fotke (dolu) je vatra a tie svetielka sú ľudia, ktorý si fotia túto komédiu :)))


Pri mojom pracovnom nasadení som stihla aj oslaviť moje narodky spolu s rodinou a som mimoriadne nadšená, že som dostala aj takýto krásny darček od firmy Swarovský :) už ste ho možno videli na blogu mojej sestry Adulik sun, písala o ňom článok. No a samozrejme okrem práce som aj stihla blogovať a vybavovať spolupráce atď. Fotka je práve z prostredia, kde píšem pre Vás tento článok. Viete, ako pravá učiteľka som sa musela ísť z prázdninami rozlúčiť a teda už vo veľkom štýle :) a to presne na Rozlúčke s prázdninámi v obci Koš. Táto skvelá nafukovacia šmýkala je jeden z mojich biznisov a teda je možnosť objednať si ju presne tu. http://nafukovaciasmykalahiphop.blogspot.sk/
A tiež som si takto pekne užila piknik a chvíľky oddychu, ale povedala som si, že nič nekončí ale začína a oddychovať si budem kedy budem chcieť.
A tiež som bola na peknej akcii Košovský kotlík a dali sme si víťazný guláš, ale viete môj apetít bol rýchlejší ako foťák tak nie je dokumentácia :) ale chutil výýýýýborne.


A nemôžem zabudnúť veď ja som aj pre Vás na youtube pripravovala ďalšie chemické pokusy :)
Práve sa pozeráte na kryštalizáciu sacharózy :) ale o tom neskôr. 


Podstatné je to, že som si môj týždeň, ktorý bol fakt, že crazy užila :) a bolo v ňom viacej pozitívnych veci ako negativity tu si už nevšímam :))) 
Človek si až pri takýchto rekapituláciách uvedomí, aký super má ten život napriek všetkému :))) 
No nič idem k tomu pivu :)))

by ViErKa16

Komentáre

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.