Preskočiť na hlavný obsah

Dermacol alebo víkend v Auparku :)


Po dlhom čase tu máme nezáväzný článoček o tom ako si žijem :) Ufffffff aj Vy ste toho mali tak veľa? Človek sa ani nedokáže spamätať ako rýchlo to strašne letí :) Božinku, veď ja som sa už prichytila dokonca pri tom, že mi víkend s víkendom podával ruku. 

Každopádne mám sa skvelo, napriek všetkým okolnostiam.  Konečne som mala viac menej voľnejší víkend :) Ale ten, ktorý bude nasledovať bude pre moju dušu úplne Spa :) 

Tento víkend som strávila v Bratislave a tak sme spolu vybehli do nejakej tej reštaurácie na obed :) Odporúčam Pub u zeleného stromu na Obchodnej ulici... Je to tam geniálne a ten kuchár neskutočne dobre varí :))) Asi si ho vezmem za muža :) 

Okrem toho sme si dali super kávičku a keďže bola nedeľa, tak ani dezertíku som proste neodolala.  Ale hlavne sme boli pozrieť v Auparku akciu Dermacolu a čosi si prikúpiť :) 
Ukážky sme videli a bolo to riadne dobre. I keď asi na celé predstavenie by som nevydržala.  Nemám totiž až tak rada keď sa ľudia pretvarujú alebo prezliekajú za niečo čím nie sú.  Mini obchodík, zastrčení ale neskutočne prepchatí vecami :) Toľko lakov, že človek si zrazu nevedel vybrať. 

A to ja som "závislák" na lakoch na nechty a rúžoch na pery. To sú veci na ktoré nedám dopustiť.  Vyberám z nákupu len to moje naj čo tam mám :) Tu človek vždy dačo dobre nájde. I keď niektoré produkty tam zo zásady nekupujem. 

Kúpila som si už druhý 16h lip tekutý už :) Som zvedavá tentokrát trocha výraznejší červený :) Keď je stvorený pre lásku... možno aj tá príde. Nevedela som, že najprv potrebujete rúž až potom budete pre lásku ako stvorená! Prečo mi toto nikto nepovedal :) 


Nedeľný obed sme si vychutnali už v spomínanom Pube u zeleného stromu a dali sme si lososa na baklažáne a klasiku gordon blue :) Obe nesklamalo a bolo to úžasne :)))

Zahrnula som to do víkendu ale už počas týždňa som zažila takúto radosť :) Ruža mi spríjemňovala pracovné chvíle ešte do nedávna :) Strašne krásnej farby - ružová :) Taká pozitívna vibrácia z nej išla :)))Človek dá dieťaťu naozaj všetko! Neviem či niekdy to nie je aj na škodu :) Také prílišne rozmaznávanie.  No každopádne takéto "tátoše" mali pre deti v Auparku.  Prečo to nebolo keď som bola ja mala? 


by ViErKa16

Komentáre

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.