Preskočiť na hlavný obsah

Bratislava has a secret bar ?!


Konečne sme sa stretli :) Teda my sa stretávame ale len v práci a tam predsa nie je čas na kecanie a nezáväzné rozhovory ...  Tak konečne takmer po dvoch rokoch :P sme si vyrazili von.  A takto to vyzerá, keď sa idú zabaviť do nočnej Bratislavy pani učiteľky. Dlho sme hľadali dobrý a vhodný podnik. Nedávno aspoň pre mňa sa otvoril tento tajný bar oficiálne Michalská cocktail room :) Po rozhovore a dohodnutí sme si dali prechádzku mestom a konečne sme došli sem.  Prešli sme cez urban bistro a opýtali sa čašníka, že hľadáme tajný bar :))) 

Jeho výraz tváre hovoril svoje :) Nahodil vážny tón a povedal: Po schodoch hore doľava a cez skriňu :) Áno to je ta skriňa :) 

Tak sme teda otvorili dvere a prišli sme do minulosti. Brutálna atmosféra 30tych rokov, neskutočná hudba a prítmie :) Vás dovedie presne do atmosféry veľkého Gatsbyho a americkej mafie do obdobia alkoholovej prohibície. Práve vtedy vznikali v Amerike takéto tajné bary :)

Obsluha v podaní čašníkov, ktorí sa priam sžili s barom v akom pracujú podčiarkuje tu neopísateľnú atmosféru :)  Určite tam choďte ! Na stôl hneď dostanete pohár vody s pomarančom a pop-corn zadarmo :) a potom si môžete objednať drink z ponuky cca 27 drinkov ... 

Názvy sú s filmu a niekedy neviete čo sa za drinkom môže skrývať :) Obsah drinku aj jeho názov je písaný v angličtine :) Veď sme v Amerike. 


Bolo nás 5 báb :) Takže sme si dali malú koštovku a jednoznačne môžem odporučiť tieto 3 sú pre mňa TOP. 

Snehový drink má krásnu arómu a kokosovú chuť no a na záver vás prekvapí oriešok :) 


Môj drink The Great Gatsby je jednoznačne TOP :) Silný drink s podtónom whisky je nenormálne dobrý ... Taký veľmi rázny a jednoznačný drink ... 


A posledný drink medzi láskou a nenávisťou :) Je drink o ktorom si neviete čo máte myslieť ... 
Sladký aj trpký drink a ani vy sami sa neviete rozhodnúť čo teda, či láska alebo nenávisť ?! 

Ak ste tu neboli určite choďte je tu úžasne ... A ja sem určite ešte prídem :)
by ViErKa16

Komentáre

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.