Preskočiť na hlavný obsah

Kreatívna chvíľka


Tak čo ako oddychujete Vy? Kedy vypne Vaša hlava? Ja rada vtedy vybehnem do prírody alebo tvorím niečo kreatívne v rámci možnosti. A tak to bolo aj v tomto prípade. Vôbec nemám návrhárske sklony ani cit na tvorbu módy, ale občas si rada niečo svoje originálne vytvorím. 
Toto nie je žiadny návod na tvorbu či DIY článok. Jednoducho sa chcem len pochváliť :) A možno sa teda niekto inšpiruje. Na úvod Vám treba štetec, farbu na textil (takú aby vynikla), nažehľovačky a hlavne látku, ktorú chcete zmeniť vo svoj prospech. Ja som zmenila svoju oversized riflovú bundu, ktorú som kúpila cez internetový obchod Bonprix 

Nažehľovačky sú z internetového obchodu kremik.sk Samozrejme môžete to objednať kdekoľvek, je toho plný internet. Tu sme však mali dobrú skúsenosť. Ako to vyzeralo na obrázku, tak to bolo aj reálne. A dovoz bol tiež bezproblémový. 

A potom už len treba Vás a tvorivé myslenie či ideálnu chvíľku, všetko premyslieť a konať. A výtvor je na svete. Pri nažehľovačkách odporúčam žehličku priložiť cez jemnú handričku, aby sa nič nepoškodilo. Najlepšie na tom je, že nikto nemá také isté. A originálne dielko je na svete! Už ste si niečo také svoje vlastné vytvorili? 

by ViErKa

Komentáre

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.