Preskočiť na hlavný obsah

Ohňová šou v Bojniciach

Ahojte priatelia,

tak so rozmýšľala: Kde som začínala tohotoročné leto? V myšlienkach som prišla až na akciu Bojnický letný slnovrat, ktorá sa uskutočnila ešte koncom júna. Práve tu som začínala svoje prázdniny. Príjemná atmosféra, stánky s občerstvením, hudba v uliciach, nočné zapálenie Jánskych ohňov :)Akciu trochu pokazilo počasie, resp. jedna búrka. Napriek všetkého počas dvoch dní tohoto podujatia bolo čo to vidieť.
Mňa osobne zaujal večerný program. Presne ohňová šou, ktorú robila skupina sokoliarov z Bojníc. Ich vystúpenie fakt stálo zato.

Na akcií si každý návštevník našiel to svoje. Akcia bola v podstate nultým ročníkom a verím, že ju budú organizátori opakovať.


Teším sa na Vás pri ďalšom článku

xoxo
ViErKa 16

Komentáre

 1. Tiež som sa tam chcela ísť pozrieť ale nejako nevydalo :D Vlastne toto leto dokopy nič nestíham :D
  Inak pekný blog, pekné články - stavím sa častejšie :)

  http://booklovers-world.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ďakujem za komentár :) Aj ty máš dobrý blog :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. V Bojniciach som ešte nebola, ale určite tam chcem raz zavítať, Možno aj na takúto akciu :-D
  http://justaddcourage.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Bojnice sú pekné mesto :) Každý si tam nájde svoje. Je tam krásny Bojnický zámok, ZOO a majú aj pekné kúpele. Oplatí sa to vidieť :)

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.