Preskočiť na hlavný obsah

Rodný kraj fandí v playoff :) Andrej SekeraPriatelia viete aký je to pocit, keď si konečne kúpite niečo pekné? Tá eufória je skutočná, ohromujúca záplava endorfínov. Nie som ten typ čo by si kupoval veci len tak :P Ale občas samozrejme si zájdem do obchodíkov a spravím si radosť. Musím sa ale priznať, že už dlho som nebola takto sa "vyvenčiť".
Rozhodla som sa totiž, že si kúpim niečo hodnotnejšie, duchaplnejšie, skrátka niečo nie len pre "prvý plán" prosto zmysluplnú vec. Tak som sa zamyslela a vzniklo toto čudo :D Veľmi dlho som túžila po určitých veciach, neviem prečo som si ich doteraz nekúpila. Asi všetko má svoj čas. Darmo sa to nehovorí. Keď som cez leto bola na rozlúčkovom zápase Ľubomíra Višňovského prepadla ma hokejová eufória. Vždy som fandila našim v zápasoch. Ale všetko to bolo také na 2 týždne počas majstrovstiev. 

A tak som sa rozhodla, že jednoducho začnem fandiť :) Prečo nie? A tak som začala. Ja športový neznaj. Vybrala som si nášho rodáka :) a jeho klub. Postupne som sa zorientovala vo všetkom napr. pravidlá, termíny, fungovanie NHL... 

A tak som nejako som prišla aj k dresu :) Doma sme mali rôzne veci, prospekty, drobnosti, samozrejme podpisové kartičky, ale dres chýbal. Tak hor sa ho objednať. A tak po vyše mesiaci a pol my konečne prišiel! A takto pekne som ho v rodnom kraji aj nafotila. 

A kde inde ako pri Bojnickom zámku. Rodisko moje, aj Andreja Sekeru. Dúfam,. že sa mu bude dariť a v play off-  im to ukážu. Neviem, či to vyjde na Stanly cup, ale hrať najlepšiu ligu sveta tiež nie je málo. Fandíme a posielame veľa pozitívnej energie ! Lets go oilers :) 


Celý dres je z veľmi kvalitnej látky, dostatočne hrubý vo veľmi dobrom farebnom rozlíšení :)  V tej oranžovej ma uvidia všade. 
Oranžová farba je farba nádeje a znovuzrodenia, tak dúfam, že sa aj klubu Edmonton oilers bude dariť :)
Prikladám ešte pár fotiek dresu zblízka. 

Super!!! Radosť som si urobila. Dúfam, že sa bude dariť klubu aj nášmu rodákovi tento rok v play off :)

by ViErKa16

Komentáre

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.