Preskočiť na hlavný obsah

SPARTAN RACE NITRA 2017


Fantastický zážitok. Ďakujem. Som strašne rada, že konečne som bola na týchto riadne ťažkých pretekoch. Podľa mňa je super niečo takéto absolvovať.  Je to fyzický náročné. No zároveň veľká sranda. A neskutočný pocit v cieli.  

Práve preto som sa rozhodla, že raz v živote tieto preteky absolvujem. A rozhodne to bude v blízkej dobe. Neskutočne má namotivovali a to nie len na preteky, ale na zdolávanie prekážok tak všeobecne :) 
Takto sa pripravovali a usporiadali do koridora tesne pred štartom. Štartovalo sa na etapy po 250 spartanov :) rozbehli sa oproti náročnej trati s rôznymi prekážkami. 
Tesne pred štartom a hor sa nato!
Niektoré prekážky boli fakt náročne a vyžadovali si aj sústredenie.Posledná do cieľu bola hádam najlepšia. Všetci si ju vychutnávali s radosťou. Odrazu bol každý Jánošík :)))V celom areáli bolo strašne veľa banerov, takže fotky ste si mohli narobiť kdekoľvek. Do dobrej nálady nám hral Dj a všetko bolo riadené z tohoto stagu :) Každý vedel čo bude nasledovať. Počas celej akcie ste sa mohli vidieť aj na platne v zadu na stagi a to vtedy, ak ste pridali sa sociálnu sieť fotky s ich hashtagom :) 
 Tento areál Agrokomplexu v Nitre bol fakt veľký a tak sme sa nikde netlačili. Povzbudzovať ste mohli všade a tak aj my sme zašli ďalej aj k malým deťom či k juniorskej kategórii. 


Počasie bolo ako objednané pre tento pretek. Krásne slniečko, super akcie, pohodová sobota presne podľa mojich skromných predstav. 

by ViErKa16

Komentáre

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.