Preskočiť na hlavný obsah

BOWLING TIME :)


Hneď po dovolenke som začala tvrdo makať, ale ako viete -  ešte som bola myšlienkami na dovolenke. Takže som večer znovu nahodila tento mood a išla som s mojou crew :) na bowling.  V príjemnom prostredí bowling baru v bratislavskej Dúbravke sme si dali silný chill :)))


Prvýkrát v živote som hrala bowling. A veľmi sa mi to zapáčilo :) a určite si to zopakujem.  V perfektnej partii ľudí sa mi hralo na prvýkrát úžasne a na prvú šupu som hodila 10 :) 


Tu mate dôkaz :) Keďže bol Pondelok nedovolili sme si alko, tak sme ako paničky pekne s kávičkami :) Aktívny oddych a interaktívna hra k tomu. Pre mňa priam ako stvorené na úplné vypnutie po náročnom dni.

 Takže topánky obuté a môžeme isť nato priatelia :) Bowlingové guľe pripravené začíname ... Ja osobne som volila váhu 8 a 9 úplne mi to stačilo :) Dráha pripravená a Vierka môže hádzať, no a to skóre mňa tešilo asi najviac.  No nakoniec som nevyhrala, ale do polky hry som to dávala ako pani :) a potom to prišlo stačilo trocha nesústredenia a už to išlo dole vodou.  Teda resp. guľa do jarku :)))

by ViErKa16

Komentáre

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.