Preskočiť na hlavný obsah

MDD v Žiari nad Hronom :)


Ahojte priatelia!
Tak zase článok plný fotiek :) Inak sa proste nedá. Bola som cez víkend na krásnej detskej akcii - oslave MDD. Viete čo je na tom najviac úžasné? To, že je len začiatok a ešte pár ich tento rok absolvujem. I keď už nie som dieťa. Vždy som tu tak polopracovne :) 
Tentokrát sme to mali v štýle WESTERNU :) 

A tak sme si mohli vyskúšať ryžovanie zlata v potoku, streľba z luku na divú sviňu, vytvorenie svojho vlastného westrnového kaktusu či len tak sa zabaviť pri úvodnom divadielku a pokračovať strmo na atrakcie. 

Človek si jednoducho z bohatého programu vedel vybrať to svoje. I keď možno povedať, že pre menšie deti veková kategória do 3 rokov tu nemali bohviečo. Jednoducho museli prekonať svoje hranice a vyskúšať napr. aj túto 12 m šmykalu...

Nafukovacie atrakcie boli perfektné. Všehochuť... 
Keď nie atrakcie tak balóniky to istia...Nechýbali ani tradičné veci. Ako jazda na koni, polícia či hasiči...


A v štýle westernu pokračujeme... Boli fakt super, ale možno pre väčšie deti :)

Tradične maľovanie na tvár :) nesmie chýbať...


Okrem iného boli pripravené aj stánky s občerstvením :) Chutná kávička, trdelník, pop-corn, občerstvenie - jedlá.


Čo oceňujem je aj na takejto akcii vedia, že treba separovať :) 
Nesmela chýbať ani klasika ako polícia. Ta predvádzala svoje ukážky, kynológovia a psovod, radar ... Najväčšiu radosť mali hádam deti z ukážky hasičov. Najviac z penovej párty... Tu si užili aj tí, ktorí nechceli :P 
Super bolo. Už teraz sa sem teším opäť. Tentokrát by som sem mala zavítať na CITY FEST 2017 v toto leto. 

V detských akciách pokračujeme budúci týždeň. Bože ja budem aj preoslavovaná :P 
by ViErKa16

Komentáre

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.