Preskočiť na hlavný obsah

Ťažká Amerika :) Burger je láska!V Regal Burger Bratislava to vedia robiť! Chuťovo ma už dávno nič tak neohromilo. O tom sme sa presvedčili na našom nedávno obede s Adulik sun. Okrem pekne zariadeného interiéru, nás prekvapil aj ochotný a milý, sympatický pán - personál. A môžem za seba povedať, že tu si idú ťažkú Ameriku. Prečo si vychutnať burger priamo u nich?

Jednoduchá otázka si vyžaduje jednoduchú odpoveď. Lebo sú najlepší. Burger je typické jedlo street food-u a pre mňa to znamená rýchle jedlo na stojaka :) Ale títo profíci to zjavne posunuli na iný level. 

V Bratislave ich služby môžete využiť hneď vo viacerých predajniach. My sme sa zastavili v prevádzke na Palackého t.j. centrum starého mesta. Priestor je síce malý, ale o to príjemnejší a pekne zariadený :) Ale je to hlavne o jedle :)  A keď láska ide cez žalúdok, tak potom burger je láska :) Čistá a tá pravá :)))V ponuke majú hneď niekoľko druhov a celkom zložité je si vybrať. Pretože každý má niečo do seba :) Ak neveríte, čeknite ich stránku a uvidíte tú lákavú ponuku. My sme si dali mäsový klasik a avokádový chef. K tomu si môžete pridať hranolky alebo nápoj. Nápoj môže byť fľaškový alebo ak budete jesť priamo tam tak bezodný nápoj :) 


Burger je super v tom, že vytvorený z kvalitných čerstvých surovín. Chrumkavá a jemne na sladko upečená žemľa posypaná sezamom dotvára s čerstvo upečeným mäsom geniálnu chuť v ústach.  Ako nápoj si môžete zvoliť coca-colu, vinea, fanta...

Celková chuť v ústach je výborná. A určite sa sem ešte vrátim. Avokádový chef bol super. Prekvapil ma svojou netradičnou chuťou. Jasne, že burgre nejem každý deň na obed ale raz za čas je to super. Musím povedať, že ma prekvapili aj čo sa týka balenia. Veľmi milo ma prekvapila aj rýchlosť ich kuchyne. A aby som nehovorila len samu chválu, tak musím niečo aj vytknúť. No konkrétne to, že my sme tu boli v čase obeda a mali sme mierny problém s miestom na sedenie. Či je to zrovna niečo na negatívne vytknutie neviem, pretože keď tam mali plno asi zjavne sú dobrý nie? 

Ak si radi pochutíte na burgroch, tak určite vyskúšajte aj tieto z Regal Burgru a verím, že neoľutujete :) Dobrú chuť! Inak aby som to dala na pravú mieru toto nie je platená reklama :)))

by ViErKa

Komentáre

VAŠE OBĽÚBENÉ PRÍSPEVKY

ŠMOLKOLAND alebo späť v detstve

Neviem či to niekedy reálne dostane názov šmolkoland. Pre mňa to jednoznačne je časť rozprávkovej krajiny, kde žijú šmolkovia. Nikto z nich nebol doma :) A tak sme sa pohli vyšantiť my!  Tieto krásne rozprávkové domčeky sa nachádzajú v Bojniciach pri vyhliadkovej veži. Slúžia najmä deťom, no i dospeláci si prídu na svoje. Minimálne sa ocitnú v detstve tak ako ja! 

PIVO, ktoré má B-komplex :)

PIVO obľúbený nápoj po celom svete. Pijú ho štangasti v krčme, baletky po predstavení, ľudia po fyzickej námahe, samozrejme aj tí bez pohybu. Piješ ho aj ty? Nechcem navádzať na alkoholizmus, to vôbec nie! No jeden pohár vychladeného veľkého pivka padne na úžitok :) A prečo to hovorím? Zamysleli ste sa nad jeho zloženým, obsahom? Nad tým, či je vôbec zdravé? Aké významné prvky obsahuje? Že nie? Chyba! Poďme to teda urobiť spolu. V nasledujúcom texte uvádzam pár skvelých informácií, že človek ani neverí, že to je o pive.

Nitra najstaršie mesto Slovenska

Toto mesto som už navštívila niekoľkokrát, no zväčša pracovne. Pre tentokrát som si povedala, že to bude už aj výlet a tak som spojila dva v jedno:) To mi celkom ide. Najstaršie mesto Slovenka, krásne romantické uličky v okolí hradu, zákutia horného mesta, starobylé pamiatky, nádherný hradný areál, pešia zóna mesta, mestské divadlo, synagóga v centre, dostatok zelene v meste, dve univerzity, kalvária z úžasným výhľadom na celé mesto, silná atmosféra kalvárie a najmä dominantný vrh Zobor. Áno priatelia, reč je o meste s názvom NITRA.